Dopłaty do odszkodowań - możesz uzyskać więcej. Wypełnij formularz

Miałeś szkodę w ciągu ostatnich 3 lat? Sprawdź za darmo, czy otrzymałeś zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy wypadku

Sprawdź wysokość odszkodowania

Zaniżony kosztorys pojazdu

Utrata wartości handlowej pojazdu. Uzyskaj więcej

Utrata wartości handlowej pojazdu to ubytek wartości po kolizji spowodowanej przez innego kierowcę. Utratę wartości określa na podstawie różnicy pomiędzy wartością pojazdu przed kolizją a jego wartością już po kolizji.

Odkup odszkodowania OC | Skup odszkodowań OC dla kierowcy

Poszkodowany kierowca może wystąpić o odkup odszkodowania OC. Przez skup odszkodowań OC może on zyskać dodatkowe pieniądze na naprawę swojego auta.

Odkup szkody OC | Skup szkód OC dla poszkodowanego kierowcy

Jako poszkodowany kierowca możesz liczyć na odkup szkody oc. Przysługuje Ci także skup szkód oc, dzięki któremu zyskasz dodatkową dopłatę na swój samochód.

Szkoda całkowita dla poszkodowanego - Sprawdź, ile możesz uzyskać

Dla poszkodowanego kierowcy szkoda całkowita w samochodzie może stanowić zaniżenie wartości jego auta. Z punktu widzenia kierowcy nie jest to sytuacja opłacalna. Sam ubezpieczyciel uznaje, że naprawa takiego pojazdu jest nierentowna. Może on wówczas starać się o odszkodowanie bez strat.

Zaniżone odszkodowanie OC - jak uzyskać więcej pieniędzy?

Miałeś szkodę w ciągu ostatnich 3 lat? Sprawdź za darmo, czy otrzymałeś zaniżone odszkodowanie OC sprawcy. Odszkodowanie nie wystarcza na naprawę, a ubezpieczyciel nie chce wypłacić więcej? Sprawdź, jak uzyskać więcej pieniędzy.

Odszkodowania OC łatwo dostać. Odszkodowanie OC jest popularne

Gdy dojdzie do wypadku, osoba poszkodowana może dochodzić odszkodowania OC. Straty za wszystkie szkody pokryje odszkodowanie OC, które musi posiadać kierowca.

Przytrafiła Ci się szkoda OC? Uzyskaj dopłatę

Szkoda OC wielu kierowcom kojarzy się z dodatkowymi kosztami, jakie będą musieli ponieść podczas likwidacji szkody. Często nie wiedzą o przysługującym im dodatkowych usługach, które ubezpieczyciel jest zobowiązany wypełnić.

Wypłata odszkodowania z OC sprawcy uzyskaj więcej pieniędzy

Wypłata odszkodowania z OC sprawcy stanowi dla poszkodowanego możliwość uzyskania pieniędzy na naprawę pojazdu. Co zrobić, aby uzyskać więcej?

Wycena szkody samochodu kalkulator pomoże obliczyć odszkodowanie

Wycena szkody samochodu kalkulator w przypadku poszkodowanego kierowcy może oznaczać większą wypłatę odszkodowania. Gdy dochodzi do uszkodzenia samochodu, poszkodowany kierowca musi zmierzyć się z kilkoma problemami. Priorytetem jest naprawa pojazdu oraz w jaki sposób ma być rozliczona jego szkoda.

Rzeczoznawca samochodowy - sprawdź cennik oraz opłaty za opinię

Nasi rzeczoznawcy samochodowi sprawdzają kosztorys, dokonują oględzin i proponują wyższe odszkodowanie. Nie wiąże się to z dodatkowymi formalnościami ani opłatami.

Dopłata do odszkodowania – sprawdź, ile Ci się należy!

Dopłata do odszkodowania nadal na Ciebie czeka. Wystarczy, że prześlesz kosztorys naprawy otrzymany od ubezpieczyciela!

Zaniżony kosztorys możesz uzyskać więcej

Zaniżony kosztorys nie musi oznaczać dla poszkodowanego strat. Powinien on wystąpić do ubezpieczyciela o należne mu odszkodowanie. Niezbędna dokumentacja pomoże i znacznie przyśpieszy cały proces. Osoba poszkodowana powinna o nią zadbać na jak najwcześniejszym etapie postępowania.

Dlaczego Helpfind?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.
bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.
bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.
polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.