Odszkodowania Bochnia, uzyskaj odszkodowanie w Bochni

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak starać się o odszkodowanie?

Jak skutecznie uzyskać odszkodowanie w Bochni? To jedno z wielu pytań, które zadają sobie poszkodowani. Wbrew pozorom, nie jest to proste. O swoje interesy warto zadbać jeszcze przed zgłoszeniem szkody. Na miejscu wypadku należy udokumentować szkodę, np.: robiąc zdjęcia szkód i miejsca zdarzenia. Warto także zebrać zeznania świadków, jeżeli jacyś byli.

Najważniejsze jest jednak oświadczenie sprawcy wypadku. Dokument ten określa przyczyny i skutki wydarzenia, a także wskazuje jasno sprawcę. Dzięki temu ubezpieczyciel ma pewność, że to właśnie on jest podmiotem właściwym do wypłaty odszkodowania. Całą dokumentację należy przekazać ubezpieczycielowi wraz ze stosownym wnioskiem.

We wniosku należy określić. O jaki rodzaj odszkodowania się wnosi. Warto bowiem zauważyć, że poszkodowany może starać się o wiele różnych świadczeń, takich jak:

  • odszkodowanie za straty materialne

  • odszkodowanie za straty osobowe

  • zadośćuczynienie

  • zwrot kosztów leczenia

  • zwrot kosztów samochodu zastępczego lub holowania

  • różne rodzaje rent

Poszkodowani mogą starać się nawet o kilka różnych świadczeń, jeżeli takie są ich potrzeby. Najczęściej jednak poszkodowani nie wiedzą dokładnie, co im się należy i w jakiej wysokości. To może sprawić, że poszkodowani mogą uzyskać zbyt niskie odszkodowania, także w takim mieście jak Bochnia. Co można zrobić w takiej sytuacji?

Kto może pomóc przy odszkodowaniu?

Przy jakichkolwiek problemach z odszkodowaniem warto skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą. Pomaga on najczęściej w dwóch rodzajach przypadków:

  • przy trudnych sprawach odszkodowawczych

  • przy zaniżonym, odszkodowaniu

Pracujący tam specjaliści potrafią określić właściwą kwotę odszkodowania, a także uzasadnić roszczenia we właściwy sposób. Jeżeli jest to konieczne, mogą oni także skierować sprawę do sądu. Co ważne, poszkodowany w takim przypadku nie musi spełniać żadnych dodatkowych formalności, czy też spełniać dodatkowe warunki.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Bochni

Nasz oddział w Bochni

helpfind

Oddział w Bochni
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830