Odszkodowania Brzozów, uzyskaj odszkodowanie w Brzozowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Rodzaje odszkodowań

Większość odszkodowań przyznawanych poszkodowanych wypłacana jest z OC sprawcy. Oznacza to, że każdy poszkodowany, który nie spowodował wypadku może uzyskać odszkodowanie.  Jest ono wypłacane właśnie z polisy sprawcy.

Najczęściej wypłacane są odszkodowania po wypadkach samochodowych. Warto jednak zwrócić uwagę, że rekompensata należy się także za inne zdarzenia:

  • wypadki przy pracy

  • wypadki w rolnictwie

  • poślizgnięcia w miejscach publicznych

Jak można zatem zauważyć, odszkodowania należą się zarówno za szkody osobowe, jak i majątkowe. Warto także zwrócić uwagę, że poszkodowani mogą starać się o różnorodne świadczenia, w zależności od potrzeb. Poszkodowani jednak często tym nie wiedzą, co może sprawić, że nie otrzymają oni właściwego odszkodowania.

Pomoc odszkodowawcza

Pojawiają się także inne problemy. Ubezpieczyciele posiadają różne sposoby na to, aby wypłacić zaniżone odszkodowanie. Ubezpieczyciele stosują w kosztorysach amortyzację i ceny części alternatywnych. Zdarza się również, że niesłusznie orzekają o szkodzie całkowitej.

W przypadku problemów z odszkodowaniem warto zgłosić się do kancelarii odszkodowawczej.  Firma tego typu analizuje dokumentację, a także negocjuje właściwe odszkodowanie z ubezpieczycielem. Jeżeli to konieczne — kieruje sprawę do sądu. Poszkodowany nie musi przy tym dopełniać żadnych dodatkowych formalności, czy nadzorować sprawę.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Brzozowa

Nasz oddział w Brzozowie

helpfind

Oddział w Brzozowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830