Odszkodowania Bydgoszcz, uzyskaj odszkodowanie w Bydgoszczy

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Problemy poszkodowanych

Kiedy poszkodowany może uzyskać pomoc przy odszkodowaniu? Jest to możliwe na każdym etapie likwidacji szkody. Ponieważ w każdym momencie możliwe są problemy. Niektóre mogą już wystąpić na etapie zgłoszenia szkody. Poszkodowany może mieć problem z osobistym zgłoszeniem się do ubezpieczyciela, np.: ze względu na stan zdrowia. Niekiedy też nie do końca wiadomo, jakie dokumenty są konieczne i co można się starać.

Najczęściej jednak problemy występują w dalszych etapach. Zaniedbania przy oględzinach czy błędy w kosztorysach sprawiają, że poszkodowany otrzymuje zaniżone odszkodowanie. Poszkodowani często godzą się z takim stanem rzeczy. Istnieje bowiem przekonanie, że decyzja ubezpieczyciela jest ostateczna. Tymczasem niemal zawsze istnieje możliwość odwołania się i uzyskania wyższego odszkodowania w mieście Bydgoszcz.

Możliwości pomocy

Samodzielne odwołanie się może jednak sprawiać pewne problemy. Konieczna jest bowiem wiedza prawna i dodatkowe dokumenty. Ich uzyskanie może być kosztowne, np.: kosztorys niezależnego rzeczoznawcy.  Jest to jednak niezbędne, by udowodnić swoje racje. Niestety nie daje to gwarancji uzyskania większych pieniędzy.

Dlatego warto zwrócić się o pomoc do kancelarii odszkodowawczej. Profesjonaliści mają większą wiedzę dotyczącą odszkodowań. Kancelarie samodzielnie także sporządzają potrzebną dokumentację. Potrafią także precyzyjnie określić właściwą kwotę odszkodowania i o taką właśnie ubiegać się u ubezpieczyciela. Jeżeli to konieczne — sprawa zostaje przekazana do sądu. Wiele firm proponuje także odkup szkody, dzięki czemu poszkodowany otrzymuje odszkodowanie w Bydgoszczy znacznie szybciej, niż przy standardowej procedurze. 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Bydgoszczy

Nasz oddział w Bydgoszczy

helpfind

Oddział w Bydgoszczy
Helpfind Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830