Odszkodowania Ciechanów, uzyskaj odszkodowanie w Ciechanowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

 Kto powinien wypłacić odszkodowanie?

Odszkodowanie najczęściej jest wypłacane z OC. Oznacza to, że pieniądze wypłaca ubezpieczyciel, w którym polisę wypłacił sprawca wypadku. Najczęściej OC dotyczy kierowców, ale obowiązkowe ubezpieczenie obejmuje także rolników. Polisę OC może wykupić pracodawca lub właściciel mieszkania. Możliwa jest także polisa OC w życiu prywatnym, Wówczas ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie np.: za zniszczony telefon.

Co zrobić, gdy sprawca nie ma polisy? Czy wówczas odszkodowanie się nie należy?. Warto bowiem wiedzieć, że jeżeli sprawca nie ma stosownej polisy, to wciąż można uzyskać odszkodowanie. Często jest to znacznie trudniejsze i konieczna może być pomoc prawna.

Stosunkowo często się zdarza, że sprawca jest nieznany lub zbiegł z miejsca wypadku. Wówczas również można uzyskać odszkodowanie, choć nie w każdym przypadku. Tutaj pieniądze wypłaca UFG, ale tylko w przypadku, gdy doszło do obrażeń. Nie można zaś uzyskać odszkodowania za szkody w samochodzie.

Kancelaria odszkodowawcza — alternatywne rozwiązanie

Odszkodowanie można uzyskać także od kancelarii odszkodowawczej. Dzieje się to za sprawą odkupu szkody. Poszkodowany uzyskuje pieniądze krótko po analizie sprawy. Poszkodowany przy tym nie musi dopełniać żadnych formalności. Kancelaria pomaga także przy uzyskaniu wyższego odszkodowania od ubezpieczyciela.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Ciechanowa

Nasz oddział w Ciechanowie

helpfind

Oddział w Ciechanowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830