Odszkodowania Cieszyn, uzyskaj odszkodowanie w Cieszynie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak przebiega likwidacja szkody?

Wypadek, nawet będący niewielką stłuczką, zawsze jest poważnym problemem. Wówczas poszkodowanemu zależy, aby w krótkim czasie uzyskać odszkodowanie w Cieszyniei naprawić wszystkie szkody. Ubezpieczyciel potrzebuje jednak czasu, aby dokładnie określić zakres szkód, a także je wycenić. Często to trwa nie dłużej niż 7-14 dni, a maksymalny czas wydania decyzji to 30 dni.

Co się dzieje w ciągu tego czasu? Ubezpieczyciel początkowo analizuje przesłaną dokumentację i sprawdza, czy istnieją przesłanki do wypłaty odszkodowania. Następnie samochód ogląda rzeczoznawca. Dokonuje on dokładnych oględzin i dokumentuje każdą szkodę.

Na tej podstawie rzeczoznawca sporządza kosztorys. Jest to dokument, w którym wymienione są wszystkie szkody, a także koszt ich naprawy. Kosztorys uwzględnia nie tylko koszty części, ale także robociznę, czy koszt materiału.

Niekiedy także kosztorysant określa wartość samochodu przed wypadkiem i po wypadku. Ma to miejsce, gdy ubezpieczyciel orzeka o szkodzie całkowitej.

Na podstawie kosztorysu ubezpieczyciel wydaje decyzję, a następnie wypłaca odszkodowanie.

Jak uzyskać pomoc?

Niestety, często ustalenia rzeczoznawcy nie są dokładne, a kosztorys znacząco zaniżony. To sprawia, że wypłacone odszkodowanie również nie wystarcza na pokrycie wszystkich kosztów. Co można zrobić w takiej sytuacji? Dobrym rozwiązaniem jest kancelaria odszkodowawcza. Rzetelnie ustala ona wszystkie szkody i straty. A następnie sprawdza właściwą wysokość odszkodowania. Na tej podstawie dochodzi ona dopłaty do odszkodowania w mieście Cieszyn.  

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Cieszyna

Nasz oddział w Cieszynie

helpfind

Oddział w Cieszynie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830