Odszkodowania Janów Lubelski, uzyskaj odszkodowanie w Janowie Lubelskim

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Rodzaje polis

Poszkodowany może starać się o odszkodowanie z dwóch rodzajów polis. Najczęściej świadczenia wypłacane są z polisy OC sprawcy. To oznacza, że poszkodowany nie pokrywa żadnych kosztów związanych z naprawą czy leczeniem, a sprawca.  Polisa OC kierowców jest obowiązkowa, dzięki czemu poszkodowani nie muszą obawiać się o to, skąd wziąć środki na naprawę.

By ubiegać się o odszkodowanie z polisy drugiego kierowcy konieczne jest jego oświadczenie lub notatka policyjna. Wówczas ubezpieczyciel może poznać dokładniej okoliczności zdarzenia. Następnie przysyłany jest rzeczoznawca, który dokona dokładnych oględzin, a następnie sporządzi kosztorys.  I na tej podstawie zostaje wypłacone odszkodowanie.

Polisa AC jest nieobowiązkowa i zwykle obejmuje pakiet różnych usług. Dzięki niej nawet sprawca może uzyskać odszkodowanie po wypadku. W przeciwieństwie do OC, pieniądze są wypłacane z własnej polisy, a nie drugiego kierowcy. Metody likwidacji szkody zwykle są bardzo podobne.

Jak uzyskać właściwe odszkodowanie?

Niezależnie od polisy, poszkodowany może trafić na różnorodne problemy. Zaniżone odszkodowanie jest możliwe zarówno przy szkodzie likwidowanej z OC, jak i AC. W takich przypadkach możliwe jest odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Dobrze jest także skorzystać z dodatkowych porad prawnych np.: w kancelarii odszkodowawczej

 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Janowa Lubelskiego

Nasz oddział w Janowie Lubelskim

helpfind

Oddział w Janowie Lubelskim
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830