Odszkodowania Jędrzejów, uzyskaj odszkodowanie w Jędrzejowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak uzyskać wyższe odszkodowanie?

Wypłata odszkodowania powinna kończyć wszystkie problemy związane z wypadkiem i poniesionymi stratami. Tymczasem często się okazuje, że to dopiero początek problemów. Ubezpieczyciele bowiem bardzo często wypłacają zbyt niskie odszkodowanie.  Nie wystarcza ono na naprawę samochodu. W takiej sytuacji poszkodowani rezygnują z naprawy, sprzedają uszkodzone auto lub decydują się na dopłacenie do naprawy. To generuje kolejne straty.

Poszkodowany nie musi zgadzać się z decyzją ubezpieczyciela. Można złożyć odwołanie w ciągu 3 lat od otrzymania propozycji odszkodowania. Odwołanie w rzeczywistości jest reklamacją i właśnie w tym trybie jest rozpatrywane. To oznacza, że ubezpieczyciel ma 30 dni na odniesienie się do roszczeń poszkodowanego. Jeżeli tego nie zrobi w przewidzianym terminie — musi wypłacić dokładnie taką kwotę, jaką żąda kierowca.

Odwołanie najczęściej należy przesłać drogą listowną lub przez e-mail. W piśmie powinno znaleźć się stanowisko poszkodowanego, kwota roszczeń i co najważniejsze, uzasadnienie. Może ono sprawiać pewne problemy, bo często należy znać właściwe podstawy prawne lub dodatkowe dokumenty. Może to być wycena warsztatu lub kosztorys niezależnego rzeczoznawcy.

Gdzie uzyskać pomoc?

Przy odwołaniu może pomóc także kancelaria odszkodowawcza. Poszkodowany wówczas nie będzie musiał sam sporządzać pisma ani starać się o dodatkowe dokumenty. Tym wszystkim zajmą się specjaliści z kancelarii odszkodowawczej. Z łatwością także określą właściwą kwotę odszkodowania.

 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Jędrzeja

Nasz oddział w Jędrzejowie

helpfind

Oddział w Jędrzejowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830