Odszkodowania Kolbuszowa, uzyskaj odszkodowanie w Kolbuszowej

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak ubiegać się o odszkodowanie z polisy OC?

W pierwszej kolejności należy wyjaśnić za co konkretnie można uzyskać odszkodowanie. Z pewnością będzie to uszkodzone mienie, czyli rozbity samochód lub zalane mieszkanie. Aby uzyskać należne odszkodowanie od ubezpieczyciela, konieczne będzie przedstawienie odpowiednich rachunków i faktur za dokonane naprawy. Ponadto poszkodowani mogą ubiegać się o zwrot kosztów przejazdu do szpitala, zakup niezbędnych leków oraz urządzeń rehabilitacyjnych. Jeżeli doszło do długotrwałego lub stałego uszczerbku na zdrowiu, ubezpieczyciel powinien przyznać odpowiednią rentę, celem rekompensaty ponoszonych w przyszłości, dodatkowych kosztów.

Odmiennym świadczeniem powypadkowym jest zadośćuczynienie. Dotyczy ono szkód osobowych, a dokładniej mówiąc, wszelkich negatywnych odczuć psychicznych, które miały związek z wypadkiem lub śmiercią osoby bliskiej. Problem pojawia się, gdy trzeba określić jego wysokość. W tym celu warto zwrócić się do wyspecjalizowanej firmy odszkodowawczej. Doświadczone kancelarie nie powinny mieć problemu z określeniem adekwatnej kwoty zadośćuczynienia.

W czym może pomóc kancelaria odszkodowawcza?

Z uwagi na to, że coraz częściej odszkodowania wypłacane przez ubezpieczycieli są zbyt niskie, spora część osób poszkodowanych decyduje się zlecić sprawę kancelarii odszkodowawczej. Dzięki temu nie muszą na bieżąco śledzić postępów w sprawie i sporządzać pism odwoławczych. Wszystkim zajmuje się kancelaria, ale niestety trzeba się liczyć z tym, że firma ta pobierze określony procent od wygranej kwoty, tytułem prowizji za udzielone wsparcie prawne.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Kolbuszowej

Nasz oddział w Kolbuszowej

helpfind

Oddział w Kolbuszowej
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830