Odszkodowania Kołobrzeg, uzyskaj odszkodowanie w Kołobrzegu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Kto może pomóc w uzyskaniu odszkodowania Kołobrzeg?

Poszkodowani mają kilka możliwości dochodzenia swoich praw odszkodowawczych. Przede wszystkim mogą działać samodzielnie co wiąże się z ciągłym monitorowaniem postępów w sprawie i sporządzaniem wielu pism do ubezpieczyciela. W przypadku problemów z uzyskaniem odszkodowania, osoby poszkodowane mogą pośrednio zwrócić się o pomoc do Rzecznika Finansowego lub od razu zlecić prowadzenie sprawy kancelarii odszkodowawczej. Ostatnie rozwiązanie jest najwygodniejsze dla pokrzywdzonego. Kancelaria w sposób profesjonalny zajmie się wymianą pism z zakładem ubezpieczeń i niemal zawsze pozyska dużo wyższe kwoty odszkodowania. Niestety trzeba liczyć się z tym, że usługi takich firm nie są bezpłatne i konieczne będzie zapłacenie prowizji po wygranej sprawie.

Jakie świadczenia przysługują z polisy OC?

Najbardziej rozpoznawalnym świadczeniem jest odszkodowanie, które ma za zadanie zrekompensować wszelkie wydatki, jakie poniósł poszkodowany w związku z wypadkiem. Może to być np. naprawa uszkodzonego samochodu lub konieczność uiszczenia opłaty za usługi medyczne w prywatnej placówce. Aby ubiegać się o wypłatę odszkodowania, niezbędne będą dokumenty, potwierdzające wydatki poszkodowanego, np. faktury lub rachunki.

Kolejnym i bardzo ważnym świadczeniem jest zadośćuczynienie. W przeciwieństwie do odszkodowania, dotyczy ono wyłącznie szkód osobowych, czyli negatywnych odczuć psychicznych takich jak smutek, cierpienie lub żal po utracie bliskiej osoby. Niestety trudno jest określić konkretną kwotę zadośćuczynienia w danym przypadku. O ile kwotę odszkodowania można poprzeć fakturami, tak wszelkich szkód osobowych nie da się racjonalnie wycenić. W tym celu najlepiej zwrócić się o pomoc do kancelarii odszkodowawczej, która nie powinna mieć problemu z określeniem właściwej kwoty zadośćuczynienia. Jeżeli szukasz firmy, która pomoże Ci uzyskać odszkodowanie w Kołobrzegu – zwróć się do nas. Dokładnie przeanalizujemy Twoją sprawę i poprowadzimy ją do samego końca.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Kołobrzegu

Nasz oddział w Kołobrzegu

helpfind

Oddział w Kołobrzegu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830