Odszkodowania Kozienice, uzyskaj odszkodowanie w Kozienicach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak uzyskać odszkodowanie za wypadek w Kozienicach?

Osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych, mają prawo do wypłaty odszkodowania i pozostałych świadczeń, z polisy OC sprawcy zdarzenia. Jeżeli uszkodzeniu uległ wyłącznie samochód, poszkodowany może wybrać dwie metody likwidacji szkody: kosztorysową lub warsztatową (bezgotówkową). W przypadku, gdy doszło do urazów ciała i konieczności hospitalizacji osób poszkodowanych, o odszkodowanie należy wnosić po zakończonym okresie leczenia i rehabilitacji. W tym celu niezbędne będą takie dokumenty jak rachunki i faktury za zakup lekarstw, wypisy szpitalne, skierowana na badania czy zwolnienia lekarskie.

Ubezpieczyciel może również wypłacić jednorazową sumę pieniędzy tytułem zadośćuczynienia, czyli rekompensaty za doznane szkody osobowe, takie jak ból, cierpienie czy smutek po śmierci osoby bliskiej. Dochodzenie wszelkich świadczeń od zakładu ubezpieczeń, szczególnie przy bardzo skomplikowanych sprawach, może okazać się bardzo trudne i kłopotliwe. Można temu zaradzić i skierować się o pomoc do kancelarii odszkodowawczej, która od początku do końca zajmie się prowadzeniem sprawy.

W czym może pomóc kancelaria odszkodowawcza?

Spora część osób pokrzywdzonych w różnych wypadkach, decyduje się uzyskać pomoc prawną w specjalnych kancelariach odszkodowawczych. Dzięki temu nie muszą na bieżąco śledzić postępów w sprawie ani przejmować się wymianą pism z ubezpieczycielem. Wszystkim zajmuje się kancelaria, łącznie z reprezentowaniem poszkodowanego na rozprawie sądowej – jeżeli do takiej dojdzie.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Kozienic

Nasz oddział w Kozienicach

helpfind

Oddział w Kozienicach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830