Odszkodowania Kraków, uzyskaj odszkodowanie w Krakowie

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Możliwości uzyskania odszkodowania

Odszkodowania w mieście Kraków związane są zwykle ze szkodami w samochodzie. Tak przynajmniej twierdzi większość kierowców, oraz innych ubezpie I to prawda, że Towarzystwa Ubezpieczeniowe najczęściej zajmują się szkodami z oc sprawcy wypadku komunikacyjnego. Prawda jednak jest taka, że ubezpieczyciele mogą wypłacać odszkodowania zarówno za straty materialne, jak i te na osobie. Do tego dochodzą jeszcze szkody niematerialne, za które należy się zadośćuczynienie.  

Problemy, na jakie napotykają poszkodowani

Pokrzywdzeni zatem najczęściej nie mają pojęcia, jakie mogą otrzymać odszkodowanie w Krakowie - jest to rezultat ilości rodzajów odszkodowań. Poszkodowani nie są też powiadamiani o innych świadczeniach. Przykładowo, przy poważnej kolizji można ubiegać się o odszkodowanie za utratę wartości handlowej. W rzeczywistości dodatkowych świadczeń jest znacznie więcej.

Jest zatem ważne, by zyskiwać dodatkową wiedzę w tym zakresie. Wtedy możesz liczyć na znacznie większe świadczenie. Dowiesz się bowiem, co ci się należy i na jakich warunkach. Znajdziesz także właściwe argumenty w sporze z ubezpieczycielem.  

Odnajdywanie informacji samemu i ubieganie się o odszkodowanie mogą stanowić pewien problem. Zwłaszcza w przypadku, gdy poszkodowany np.: leży w szpitalu. Z pomocą przychodzi firma odszkodowawcza w Krakowie.

Wybór kancelarii

Co bywa istotne przy poszukiwaniu prawników? Kluczowa jest kwestia samego odszkodowania. Klientami firm odszkodowawczych są zazwyczaj ludzie, którzy nie otrzymali właściwego odszkodowania. Rolą takiej kancelarii jest uzyskanie korzystniejszego odszkodowania. Istotne jest, aby zwrócić uwagę na to, czy firma działa z Krakowa. To istotne, gdyż dzięki temu masz łatwiejszy kontakt z własnym doradcą. Możesz też liczyć na bardziej indywidualne traktowanie. Rodzaje kontaktu są bardzo istotną kwestią przy wybieraniu firmy. Lepiej postaw na taką, z którą kontaktujesz się różnorodnymi kanałami, nie tylko osobiście, ale także telefonicznie, czy przez internet

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Krakowa

Nasz oddział w Krakowie

helpfind

Oddział w Krakowie
Helpfind Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830