Odszkodowania Łowicz, uzyskaj odszkodowanie w Łowiczu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Najwyższe zadośćuczynienie i odszkodowanie w Łowiczu

Osoby pokrzywdzone w wypadkach komunikacyjnych lub przy pracy, mogą ubiegać się o szereg świadczeń powypadkowych z polisy OC. Pierwszym z nich jest odszkodowanie a więc rekompensata za wszelkie szkody materialne, których doznała osoba poszkodowana. Można zaliczyć do nich uszkodzone mienie, koszty opieki medycznej czy zakup medykamentów. Drugim świadczeniem jest zadośćuczynienie, czyli jednorazowa rekompensata pieniężna za wszelkie doznane krzywdy osobowe, takie jak ból, cierpienie czy smutek po utracie bliskiej osoby. Jeżeli osoba pokrzywdzona na skutek wypadku doznała stałego uszczerbku na zdrowiu, będzie jej przysługiwała stosowna renta.

Pomoc przy uzyskaniu zadośćuczynienia i odszkodowania Łowicz

Coraz więcej osób poszkodowanych w wypadkach, decyduje się na kontakt z kancelarią odszkodowawczą. Firmy te pomagają skutecznie uzyskać należne odszkodowanie oraz pozostałe świadczenia powypadkowe od ubezpieczyciela. Dzięki temu poszkodowani nie muszą tracić czasu na sporządzanie pism odwoławczych i pilnowanie swojej sprawy. Wszystkim od początku do samego końca zajmuje się kancelaria odszkodowawcza. Poszkodowany po wygranej sprawie, otrzymuje należne świadczenia, a kancelaria jako swoje wynagrodzenie, pobiera od tej kwoty stosowną prowizję. Jest to bezpieczne rozwiązanie, gdyż pokrzywdzony nie musi wykładać z góry żadnych pieniędzy, a rozlicza się dopiero po zakończonym etapie współpracy z kancelarią.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Łowicza

Nasz oddział w Łowiczu

helpfind

Oddział w Łowiczu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830