Odszkodowania Lubaczów, uzyskaj odszkodowanie w Lubaczowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Uzyskaj najwyższe kwoty odszkodowania Lubaczów

Masz uszkodzony samochód po kolizji lub wypadku? Jeżeli nie byłeś sprawcą zdarzenia, przysługuje Ci odszkodowanie z polisy OC. Pamiętaj jednak, że aż 89% wszystkich wypłacanych odszkodowań jest zaniżona. Dotyczy to w szczególności poszkodowanych kierowców, którzy zdecydowali się naprawić uszkodzony samochód metodą kosztorysową. Towarzystwa ubezpieczeniowe bardzo często stosują różne zabiegi, mające na celu wypłatę niższego odszkodowania. Po pomoc w takich sytuacjach można zgłosić się do specjalnych firm odszkodowawczych, które w większości przypadków, bezpłatnie przeanalizują kosztorys.

Trzeba też wspomnieć, że odszkodowanie nie jest jedynym świadczeniem, przysługującym z polisy OC. Poszkodowani w wypadkach, którzy doznali obrażeń ciała, mogą ubiegać się o przyznanie zadośćuczynienia a więc specjalnej rekompensaty za wszelkie negatywne odczucia psychiczne. Zaliczyć można do nich ból, cierpienie czy smutek spowodowany utratą bliskiej osoby.

Jak uzyskać zadośćuczynienie oraz odszkodowanie w Lubaczowie?

Aby móc wnioskować o wypłatę odszkodowania, należy przede wszystkim skompletować dokumentację. Jeżeli doszło do uszkodzenia samochodu lub zniszczenia mienia, konieczny będzie kosztorys naprawy. Poszkodowani mogą również ubiegać się o zwrot pieniędzy za poniesione wydatki na leczenie czy zakup sprzętu ortopedycznego. Inaczej wygląda kwestia zadośćuczynienia, gdyż nie można wprost wycenić szkód niematerialnych. W tym celu najlepiej zgłosić się do kancelarii odszkodowawczej.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Lubaczowa

Nasz oddział w Lubaczowie

helpfind

Oddział w Lubaczowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830