Odszkodowania Miechów, uzyskaj odszkodowanie w Miechowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak można uzyskać wyższe odszkodowanie w Miechowie?

Poszkodowani, którzy doznali urazu na skutek wypadku na drodze, przy pracy lub w rolnictwie, mają prawo do odszkodowania z polisy OC. Aby móc ubiegać się o wypłatę środków z tego tytułu, należy przedstawić ubezpieczycielowi odpowiednie dokumenty. Muszą one potwierdzać poniesione szkody materialne oraz poczynione wydatki w celu ich naprawy. Jeżeli więc doszło do uszkodzenia samochodu, ubezpieczyciel będzie wymagał kosztorysu jego naprawy. Podobnie ma się sprawa do wszelkich wydatków na leczenie czy zakup leków i sprzętu ortopedycznego. Konieczne będą wtedy stosowne faktury oraz rachunki.

Pomoc przy dochodzeniu zadośćuczynienia i odszkodowania Miechów

Bardzo często kwoty wypłacanych świadczeń powypadkowych nie są adekwatne do poniesionych szkód materialnych i osobowych. Poszkodowani mogą w takich sytuacjach złożyć stosowne pismo odwołujące i czekać na zmianę decyzji ubezpieczyciela. Innym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy kancelarii odszkodowawczej, która może kompleksowo zająć się sprawą. Warto skontaktować się z taką firmą szczególnie, gdy sprawa jest bardzo skomplikowana i wymaga dokładnej analizy prawnej.

Należy również wspomnieć, że odszkodowanie to nie jedyne świadczenie przysługujące poszkodowanemu. Równie istotne jest zadośćuczynienie, a więc jednorazowa rekompensata pieniężna za poniesione szkody osobowe. Można zaliczyć do niego ból i cierpienie na skutek doznanego urazu oraz smutek i żal po utracie w wypadku bliskiej osoby.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Miechowa

Nasz oddział w Miechowie

helpfind

Oddział w Miechowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830