Odszkodowania Mińsk Mazowiecki, uzyskaj odszkodowanie w Mińsku Mazowieckim

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Dokumenty niezbędne do odszkodowania Mińsk Mazowiecki

Dochodzenie odszkodowania z polisy OC to nierzadko dość skomplikowana i czasochłonna procedura. Najważniejsze są odpowiednie dokumenty, które potwierdzą poniesione straty materialne. Jeżeli sprawa dotyczy uszkodzonego w kolizji czy wypadku pojazdu, trzeba przedstawić kosztorys naprawy samochodu lub fakturę po dokonanej naprawie. W przypadku gdy doszło do obrażeń ciała, ubezpieczyciel musi pokryć wszystkie wydatki na leczenie i rehabilitację. Nawet, jeżeli poszkodowany zdecydował się na usługi medyczne w prywatnych placówkach. Może się zdarzyć, że pokrzywdzony wymagał domowej opieki pielęgnacyjnej przez określony czas. Koszty takiej usługi również powinny zostać zwrócone przez ubezpieczyciela. Na wszystkie powyższe wydatki, należy posiadać stosowne faktury oraz rachunki.

Uzyskaj odszkodowanie w Mińsku Mazowieckim z pomocą kancelarii

Spora część osób poszkodowanych w różnych wypadkach, decyduje się uzyskać pomoc w kancelariach odszkodowawczych. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż poszkodowani nie muszą osobiście monitorować postępów w sprawie i kontaktować się z ubezpieczycielem. Wszystkim zajmuje się wybrana kancelaria, co niestety wiąże się z koniecznością zapłaty prowizji. Trzeba jeszcze wspomnieć, że odszkodowanie to nie jedyne świadczenie powypadkowe, o jakie może starać się poszkodowany. Będzie mu przysługiwać również zadośćuczynienie za wszelkiego rodzaju szkody osobowe oraz specjalny rodzaj renty.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Mińska Mazowieckiego

Nasz oddział w Mińsku Mazowieckim

helpfind

Oddział w Mińsku Mazowieckim
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830