Odszkodowania Nowy Targ, uzyskaj odszkodowanie w Nowym Targu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Dokumenty niezbędne do wypłaty odszkodowania Nowy Targ

Ubiegając się o wypłatę odszkodowania należy mieć na uwadze to, że konieczne będzie przygotowanie różnych dokumentów dla ubezpieczyciela. Najważniejsze będą wszelkie rachunki i faktury, potwierdzające wydatki poszkodowanego. Ubezpieczyciel musi pokryć koszty związane z naprawą uszkodzonego mienia np. samochodu oraz koszty leczenia i rehabilitacji. W zakres tych ostatnich wchodzą m.in. wydatki na zabiegi medyczne, zakup leków i sprzętu rehabilitacyjnego, koszty opieki pielęgnacyjnej w domu oraz dojazdy do szpitala. Bardzo istotne będą również dokumenty, które potwierdzą poniesione obrażenia ciała. Można zaliczyć do nich zwolnienia lekarskie, opinie lekarzy specjalistów, skierowania na badania czy notatki służb ratowniczych z miejsca wypadku.

Odszkodowanie nie jest jedynym świadczeniem przysługującym po wypadku. Poszkodowani mogą również wnosić o wypłatę zadośćuczynienia z polisy OC. Jest to jednorazowa rekompensata pieniężna, za wszelkiego rodzaju szkody osobowe takie jak ból i cierpienie na skutek doznanych urazów.

Jak uzyskać najwyższe odszkodowanie w Nowym Targu?

Poszkodowani mogą ubiegać się o świadczenia powypadkowe osobiście lub zlecić to zadanie kancelarii odszkodowawczej. W pierwszym przypadku trzeba liczyć się z koniecznością przygotowania szeregu dokumentów i ciągłego kontaktu z ubezpieczycielem. Wsparcie kancelarii odszkodowawczej będzie natomiast dużo wygodniejszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem. Poszkodowany nie musi się o nic martwić i wystarczy, że przekaże kancelarii wszystkie dokumenty oraz informacje jakie posiada w swojej sprawie. Kancelaria przejmie jego obowiązki i będzie samodzielnie dochodziła świadczeń w imieniu swojego klienta.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Nowego Targu

Nasz oddział w Nowym Targu

helpfind

Oddział w Nowym Targu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830