Odszkodowania Olsztyn, uzyskaj odszkodowanie w Olsztynie

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Dokumenty niezbędne do wypłaty odszkodowania Olsztyn

Aby świadczenia powypadkowe z polisy OC mogły zostać przyznane, osoby poszkodowane powinny przedstawić ubezpieczycielowi szereg różnych dokumentów. Najważniejsze będą faktury i rachunki potwierdzające poniesione wydatki przez poszkodowanego. Ubezpieczyciel pokryje koszty leczenia, rehabilitacji oraz uszkodzonego lub zniszczonego mienia. Poszkodowany powinien również zadbać o skompletowanie dokumentacji medycznej, aby potwierdzić doznane obrażenia ciała, łącznie z przebiegiem ich leczenia. W tym celu przydatne będą opinie wystawione przez lekarzy, wypisy szpitalne, skierowania na badania czy zwolnienia lekarskie.

Odszkodowanie to nie jedyne świadczenie powypadkowe, o jakie może ubiegać się poszkodowany. Należy również wspomnieć o zadośćuczynieniu, czyli rekompensacie za doznane szkody osobowe, spowodowane wypadkiem. Można zaliczyć do nich ból, smutek, cierpienie oraz inne negatywne odczucia psychiczne. Wysokość zadośćuczynienia powinna być adekwatna do poniesionych strat moralnych, ale z drugiej strony bardzo trudno jest wycenić szkody niematerialne. To zadanie najlepiej zlecić doświadczonej kancelarii odszkodowawczej.

Uzyskaj wyższe odszkodowanie Olsztyn z kancelarią odszkodowawczą

Decyzje wydawane przez towarzystwa ubezpieczeniowe, nie zawsze są korzystne dla poszkodowanych. W przypadku wypłaty zaniżonego odszkodowania, niezbędne będzie odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Najlepiej w tym celu skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą, która pomoże sporządzić odpowiednie pismo. Ponadto wsparcie prawnika to bardzo często jedyna szansa na wyższe odszkodowanie i pozostałe świadczenia.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Olsztyna

Nasz oddział w Olsztynie

helpfind

Oddział w Olsztynie
Helpfind Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830