Odszkodowania Pisz, uzyskaj odszkodowanie w Piszu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Wyższe kwoty zadośćuczynienia oraz odszkodowania Pisz i okolice

Wypadek komunikacyjny, przy pracy lub w rolnictwie – za wszystkie te zdarzenia, poszkodowani mogą wnioskować o wypłatę odszkodowania z polisy OC sprawcy. W każdym przypadku jednak, proces dochodzenia świadczeń będzie wyglądał nieco inaczej. O ile po wypadku komunikacyjnym wystarczy skontaktować się z właściwym zakładem ubezpieczeń, tak dochodzenie odszkodowania za wypadek przy pracy przebiega w nieco innej kolejności. Początkowo należy zadbać o sporządzenie przez pracodawcę protokołu powypadkowego. Następnie należy przesłać niezbędne dokumenty do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, który wypłaci jednorazowe odszkodowanie. Dopiero wtedy poszkodowany może ubiegać się o dodatkowe pieniądze z polisy OC pracodawcy lub bezpośredniego od niego. Warto również wspomnieć o obowiązkowej polisie OC rolnika, która nie tylko chroni go przed odpowiedzialnością finansową za szkody spowodowane prowadzeniem gospodarstwa. Również on sam może ubiegać się o wypłatę odszkodowania z tejże polisy.

W celu uzyskania odszkodowania z polisy OC, należy przygotować najpierw niezbędne dokumenty dla zakładu ubezpieczeń. Wysokość odszkodowania będzie uzależniona od przedstawionych rachunków oraz faktur, które dotyczą wydatków na naprawę uszkodzonego mienia oraz leczenie i rehabilitację po wypadku. Ponadto niezbędna będzie również wszelka dokumentacja potwierdzająca doznane obrażenia ciała oraz czas i przebieg leczenia. Zaliczyć do niej można zwolnienia lekarskie, skierowania na badania, wyniki badań czy opinie lekarzy specjalistów.

Uzyskaj odszkodowanie w Piszu z kancelarią odszkodowawczą

Kwoty wypłacanych świadczeń powypadkowych nie zawsze mogą w pełni zrekompensować poniesione straty materialne. Konieczne wtedy staje się napisanie odwołania od decyzji ubezpieczyciela. Jest to pismo, które powinno zawierać silne argumenty, podważające decyzję wydaną przez zakład ubezpieczeń. Najlepiej o pomoc w takiej sytuacji zwrócić się do kancelarii odszkodowawczej, która w imieniu osoby poszkodowanej, będzie dochodzić możliwie najwyższych kwot świadczeń powypadkowych.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Pisza

Nasz oddział w Piszu

helpfind

Oddział w Piszu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830