Odszkodowania Pyrzyce, uzyskaj odszkodowanie w Pyrzycach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Dochodzenie odszkodowania Pyrzyce od zakładu ubezpieczeń

Proces dochodzenia świadczeń z polisy OC nie wydaje się być skomplikowany. Niestety rzeczywistość wygląda zdecydowanie inaczej. Po stronie osób poszkodowanych ciąży obowiązek przygotowania szeregu dokumentów, które należy dostarczyć ubezpieczycielowi. Wysokość odszkodowania będzie ściśle uzależniona od tych dokumentów. Trzeba zaliczyć do nich faktury i rachunki, które dotyczą poniesionych wydatków (np. na naprawę samochodu). Niestety dość często zdarza się, że kwoty wypłacanych odszkodowań są zbyt niskie. W takich sytuacjach poszkodowani muszą pokryć część kosztów z własnej kieszeni i powinni skorzystać z prawa do odwołania od decyzji ubezpieczyciela. Jak wygląda taki proces reklamacyjny? Należy sporządzić odpowiednie pismo odwoławcze i zawrzeć w nim silne argumenty, które podważą uzasadnienie zakładu ubezpieczeń.

Trzeba również dodać, że odszkodowanie to nie jedyne świadczenie, o jakie może ubiegać się poszkodowany z polisy OC. Przysługuje mu również zadośćuczynienie czyli jednorazowa rekompensata pieniężna za wszelkiego rodzaju negatywne odczucia psychiczne, które były następstwem wypadku. Ponadto osoby, które wskutek wypadku doznały poważnego uszczerbku na zdrowiu, mogą wnioskować do ubezpieczyciela o przyznanie stosownego rodzaju renty.

Jak z pomocą kancelarii, walczyć o wyższe odszkodowanie w Pyrzycach?

Firmy odszkodowawcze bardzo skutecznie i szybko pozyskują różnego rodzaju świadczenia powypadkowe od towarzystw ubezpieczeniowych. Nic więc dziwnego, że coraz szersze grono osób poszkodowanych, decyduje się na kontakt z takimi kancelariami. Dzięki temu mogą zaoszczędzić sporo czasu i nie muszą przejmować się wszelkimi formalnościami. Pomoc doświadczonego prawnika to również gwarancja na uzyskanie najwyższych kwot odszkodowań i pozostałych świadczeń.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Pyrzyc

Nasz oddział w Pyrzycach

helpfind

Oddział w Pyrzycach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830