Odszkodowania Radzyń Podlaski, uzyskaj odszkodowanie w Radzyniu Podlaskim

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak skutecznie wnioskować o odszkodowanie w Radzyniu Podlaskim?

O tym, czy odszkodowanie lub inne świadczenie zostanie przyznane poszkodowanemu, decyduje m.in. przedstawiona dokumentacja oraz same okoliczności zdarzenia. Zakład ubezpieczeń może przyznać niepełną kwotę odszkodowania w przypadku, gdy poszkodowany w pewnym stopniu przyczynił się do zaistnienia zdarzenia. Ze świadczeń polisy OC nie może skorzystać również sprawca wypadku. Do zwrotu kosztów za naprawę uszkodzonego samochodu, będzie upoważniać go dobrowolnie zawarta polisa AC. Proces dochodzenia odszkodowania będzie przebiegał bardzo podobnie, dla wszystkich rodzajów polis ubezpieczeniowych. Trzeba natomiast wyjaśnić, że polisy AC czy NNW, zawierane są na indywidualnych warunkach. Tym samym wszystkie zasady przyznawania świadczeń, zapisane są w ogólnych warunkach ubezpieczenia oraz umowie.

Poszkodowanym przysługują również inne świadczenia z polisy OC. Równie istotne co odszkodowanie, będzie zadośćuczynienie. Dotyczy ono szkód niematerialnych, takich jak cierpienie na skutek poniesionych obrażeń ciała czy smutek, spowodowany śmiercią osoby bliskiej. Ponadto poszkodowanym może zostać przyznana renta z tytułu niezdolności do pracy, zmniejszenia się widoków powodzenia na przyszłość lub zwiększonych potrzeb finansowych.

Gdzie szukać pomocy przy dochodzeniu odszkodowania Radzyń Podlaski?

Na terenie całego kraju można spotkać kilkaset różnych firm odszkodowawczych, zajmujących się pozyskiwaniem świadczeń powypadkowych od towarzystw ubezpieczeniowych. Pomoc takich firm jest szczególnie nieoceniona, w bardzo skomplikowanych przypadkach. Poszkodowani bardzo często mają trudności z przygotowaniem wszelkich formalności dla ubezpieczyciela i najczęściej rezygnują z dalszych kroków, gdy jedynym rozwiązaniem jest wytoczenie powództwa cywilnego. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzą kancelarie odszkodowawcze, które kompleksowo zajmują się prowadzeniem sprawy, w imieniu swojego klienta.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Radzynia Podlaskiego

Nasz oddział w Radzyniu Podlaskim

helpfind

Oddział w Radzyniu Podlaskim
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830