Odszkodowania Rawicz, uzyskaj odszkodowanie w Rawiczu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Dokumentacja medyczna potrzebna do odszkodowania Rawicz

Ubiegając się o wypłatę odszkodowania po wypadku komunikacyjnym lub przy pracy, bardzo istotna będzie stosowna dokumentacja. Na jej podstawie zostanie określona wysokość odszkodowania do wypłaty. W pierwszej kolejności trzeba wziąć pod uwagę rodzaj polisy ubezpieczeniowej, z której ma zostać wypłacone świadczenie. W przypadku polis następstw nieszczęśliwych wypadków – NNW, wszystkie warunki przyznawania odszkodowania, zapisane są w warunkach ubezpieczenia. Z uwagi na indywidualne ustalenia z ubezpieczycielem, procedury te mogą znacząco się różnić. Inaczej wygląda sprawa dochodzenia świadczeń z polisy odpowiedzialności cywilnej – OC. Zakłady ubezpieczeń muszą w tym przypadku kierować się konkretnymi ustawami i prawem obowiązującym w danym kraju.

Niezależnie od rodzaju polisy, dokumentacja niezbędna do wypłaty odszkodowania, będzie bardzo podobna. Przede wszystkim należy przygotować rachunki oraz faktury dotyczące kosztów leczenia i rehabilitacji. Ponadto istotna będzie dokumentacja medyczna, która potwierdzi doznane obrażenia na ciele oraz przebieg leczenia i rekonwalescencji. Poszkodowani ubiegający się o świadczenia z polisy OC, mogą również wnioskować o zwrot kosztów przejazdów do aptek czy placówek medycznych. Będzie im również przysługiwało zadośćuczynienie, czyli rekompensata za szkody osobowe.

Kto może pomóc Ci uzyskać wyższe odszkodowanie w Rawiczu?

O wypłatę świadczeń powypadkowych można ubiegać się osobiście lub z kancelarią odszkodowawczą. Pośrednio można również skorzystać z opinii, wystawionej przez Rzecznika Finansowego. Osobiste załatwianie wszelkich formalności związanych z wypłatą pieniędzy, potrafi być bardzo czasochłonne i skomplikowane. Stąd też najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy kancelarii odszkodowawczej. Dzięki temu nie trzeba przejmować się ciągłym kontaktem z ubezpieczycielem oraz sporządzaniem wielu pism. Wszystkim zajmuje się przydzielony prawnik z kancelarii odszkodowawczej.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Rawicza

Nasz oddział w Rawiczu

helpfind

Oddział w Rawiczu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830