Odszkodowania Ryki, uzyskaj odszkodowanie w Rykach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak wnosić o odszkodowanie w Rykach po wypadku na drodze?

Posiadanie polisy odpowiedzialności cywilnej jest obowiązkowe dla właścicieli pojazdów mechanicznych. Dlaczego jest to tak istotne? Dzięki polisie OC sprawca wypadku nie ponosi żadnych kosztów związanych z naprawą szkód materialnych i osobowych, które spowodował. Niestety jest to koniec dobrych wieści dla sprawcy, ponieważ nie uzyska on żadnych pieniędzy z własnej polisy OC. Będzie to jednak możliwe w przypadku, gdy posiadał on dodatkową polisę AC.

Proces ubiegania się o odszkodowanie z polisy OC nie jest skomplikowany, ale wymaga niekiedy sporej cierpliwości i zaangażowania. W przypadku wyłącznie uszkodzeń na pojeździe, sprawa jest bardzo prosta. Poszkodowany kierowca musi zdecydować o formie rozliczenia za naprawę samochodu. Możliwości są dwie: rozliczenie kosztorysowe oraz bezgotówkowe (warsztatowe). W pierwszym przypadku ubezpieczyciel ocenia szkody na pojeździe i wypłaca z góry pieniądze na jego naprawę, przy czym poszkodowany nie ma obowiązku jej dokonania. Rozliczenie bezgotówkowe będzie szczególnie wygodne dla posiadaczy kilkuletnich pojazdów. Polega ono na tym, że uszkodzony pojazd odstawia się do warsztatu, który dokonuje naprawy, a następnie sam rozlicza się z ubezpieczycielem. Bardziej skomplikowana jest sytuacja, w której na skutek wypadku doszło do obrażeń ciała. Wtedy po zakończonym okresie leczenia i rehabilitacji trzeba dostarczyć ubezpieczycielowi rachunki za zabiegi medyczne, zakup leków czy dojazdy do placówek medycznych. Poszkodowanemu przysługuje pełny zwrot kosztów za cały okres leczenia i rehabilitacji.

Kancelaria pomoże w uzyskaniu wyższego odszkodowania Ryki

Dlaczego coraz częściej osoby pokrzywdzone decydują się na współpracę z kancelariami odszkodowawczymi? Ponieważ jest to spore ułatwienie i gwarantowana szansa na uzyskanie najwyższych świadczeń finansowych od zakładu ubezpieczeń. Na czym dokładnie polega pomoc kancelarii odszkodowawczych? Firmy te po otrzymaniu wszystkich dokumentów dotyczących sprawy od poszkodowanego, rozpoczynają proces dochodzenia odszkodowania w jego imieniu. Biorą na siebie obowiązek kontaktu z ubezpieczycielem i reprezentują pokrzywdzonego na rozprawie sądowej, jeżeli zajdzie taka konieczność.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Ryk

Nasz oddział w Rykach

helpfind

Oddział w Rykach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830