Odszkodowania Skarżysko-Kamienna, uzyskaj odszkodowanie w Skarżysku-Kamiennej

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Kolizja lub wypadek na drodze? Uzyskaj odszkodowanie w Skarżysku-Kamiennej

Każdego roku na polskich drogach dochodzi do kilkudziesięciu tysięcy zdarzeń komunikacyjnych. Sprawcy wypadków czy kolizji, posiadający ważne ubezpieczenie OC, nie muszą ponosić żadnych kosztów z tytułu wyrządzonych szkód. Wypłatą świadczeń powypadkowych zajmuje się odpowiednie towarzystwo ubezpieczeniowe. Problem mają kierowcy, którzy ubezpieczenia nie posiadają lub oddalili się z miejsca zdarzenia. Wtedy za wszystko będą musieli zapłacić z własnego majątku, co może być niekiedy szczególnie dotkliwe.

Osoby poszkodowane mogą natomiast dochodzić świadczeń powypadkowych z polisy OC sprawcy. Można wyróżnić trzy podstawowe świadczenia: odszkodowanie, zadośćuczynienie oraz rentę. O tym które świadczenie przysługuje poszkodowanemu, decyduje m.in. zakres oraz rodzaj poniesionych szkód materialnych i osobowych. Odszkodowanie dotyczy wyłącznie strat finansowych, które poniósł poszkodowany na skutek wypadku. Jego wysokość zależeć będzie od przedstawionych rachunków, faktur, kosztorysów czy innych dokumentów, potwierdzających straty materialne. Innym świadczeniem, przysługującym z polisy OC, jest zadośćuczynienie. W przeciwieństwie do odszkodowania, dotyczy ono wyłącznie szkód osobowych, czyli niematerialnych. O jego wypłatę mogą starać się osoby, które doznały urazów na ciele bądź utraciły w wypadku kogoś bliskiego.

Gdzie szukać pomocy prawnej?

Samodzielne dochodzenie odszkodowania Skarżysko-Kamienna czy też na terenie innego miasta, zawsze wiążę się ze sporządzaniem pism do ubezpieczyciela i ciągłym monitorowaniem przebiegu sprawy. Sytuacja pogarsza się, gdy zakład ubezpieczeń odmawia wypłaty pieniędzy. Wtedy należy odwołać się od decyzji ubezpieczyciela, poprzez przygotowanie pisma odwołującego. Nie zawsze jest to proste zadanie, dlatego lepiej w takich sytuacjach zwrócić się do kancelarii odszkodowawczej. Z jej pomocą można uzyskać najwyższe kwoty odszkodowania i zadośćuczynienia.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Skarżyska-Kamiennej

Nasz oddział w Skarżysku-Kamiennej

helpfind

Oddział w Skarżysku-Kamiennej
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830