Odszkodowania Stalowa Wola, uzyskaj odszkodowanie w Stalowej Woli

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Rodzaje świadczeń przysługujących z polisy OC

Wszystkie osoby pokrzywdzone, które ucierpiały w wypadku przy pracy, w gospodarstwie rolnym czy komunikacyjnym, mogą ubiegać się o konkretne świadczenia z polisy odpowiedzialności cywilnej. W pierwszej kolejności przysługuje im odszkodowanie za szkody materialne, czyli np. uszkodzony pojazd lub inne mienie. Towarzystwo ubezpieczeniowe oblicza wysokość odszkodowania na podstawie kosztorysu naprawy lub stosownych faktur. Dotyczy to zarówno polis odpowiedzialności cywilnej oraz polis dobrowolnych czyli AC i NNW. Bez przedstawienia ubezpieczycielowi odpowiednich dokumentów, poszkodowany praktycznie nie ma szans na uzyskanie pieniędzy.

Polisa OC gwarantuje również inne świadczenia, takie jak chociażby zadośćuczynienie za doznana krzywdę. Obejmuje ono wszelkiego rodzaju negatywne doznania psychiczne, które spowodowane były wypadkiem. O wypłatę zadośćuczynienia może ubiegać się najbliższa rodzina poszkodowanego, który poniósł śmierć na skutek wypadku. Niekiedy obrażenia powypadkowe są na tyle rozległe, że poszkodowany traci możliwość kontynuowania pracy zarobkowej. Wtedy może ubiegać się o przyznanie renty, z tytułu niezdolności do pracy. Bardzo często poszkodowani mają problem z uzyskaniem właściwego zadośćuczynienia i odszkodowania Stalowa Wola. W takich przypadkach nieoceniona będzie pomoc prawna, świadczona przez kancelarię odszkodowawczą.

Gdzie zgłosić się o pomoc przy dochodzeniu odszkodowania?

Na terenie całego kraju, funkcjonują kancelarie odszkodowawcze, pomagające uzyskać najwyższe odszkodowanie w Stalowej Woli oraz każdej innej miejscowości. Dlaczego poszkodowani tak często decydują się na kontakt z takimi firmami? W głównej mierze spowodowane jest to zbyt niskimi kwotami odszkodowań, zaproponowanych lub wypłaconych przez ubezpieczycieli. Ponadto pomoc kancelarii jest sporym ułatwieniem i gwarancją bezpieczeństwa.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Stalowej Woli

Nasz oddział w Stalowej Woli

helpfind

Oddział w Stalowej Woli
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830