Odszkodowania Stargard, uzyskaj odszkodowanie w Stargardzie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Odszkodowanie i zadośćuczynienie po wypadku drogowym

Samochód, który został uszkodzony na skutek kolizji lub wypadku komunikacyjnego, może zostać naprawiony z polisy OC sprawcy. Poszkodowani mogą wybrać jedną z dwóch metod rozliczeń z zakładem ubezpieczeń. Pierwsze z nich i najczęściej wybierane to rozliczenie kosztorysowe. Polega na tym, że wypłata odszkodowania na naprawę pojazdu, opiera się o sporządzony kosztorys naprawy. Środki są więc przekazywane z góry. Drugim rodzajem rozliczenia jest rozliczenie warsztatowe, czyli bezgotówkowe. Poszkodowany zostawia pojazd we wskazanym przez ubezpieczyciela warsztacie samochodowym i odbiera samochód po zakończonej naprawie. Warsztat sam rozlicza się z ubezpieczycielem, a poszkodowany nie przejmuje się kosztami naprawy.

W przeciwieństwie do świadczenia, jakim jest odszkodowanie w Stargardzie, zadośćuczynienie dotyczy szkód niematerialnych. Można do nich zaliczyć ból i cierpienie, wywołane odniesionymi obrażeniami ciała oraz żal i smutek, spowodowany utratą kogoś bliskiego. O pomoc w dochodzeniu zadośćuczynienia lub odszkodowania Stargard, można zwrócić się do kancelarii odszkodowawczej.

Na jakiej zasadzie funkcjonują kancelarie odszkodowawcze?

Na samym początku trzeba zastanowić się, dlaczego tak spora część osób poszkodowanych decyduje się na współpracę z kancelariami. Powodów jest wiele, ale głównym z nich jest problem ze zbyt niską kwotą odszkodowania, wypłaconą przez ubezpieczyciela. Kancelaria odszkodowawcza to w głównej mierze zespół wykwalifikowanych prawników, którzy prowadzą sprawę w imieniu osób poszkodowanych i reprezentują ich na rozprawach sądowych.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Stargardu

Nasz oddział w Stargardzie

helpfind

Oddział w Stargardzie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830