Odszkodowania Strzelce Krajeńskie, uzyskaj odszkodowanie w Strzelcach Krajeńskich

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Komu przysługiwać będzie odszkodowanie w Strzelcach Krajeńskich?

Zależnie od rodzaju polisy ubezpieczeniowej, poszkodowani mogą liczyć na różnej wysokości świadczenia powypadkowe. Najprościej jest mówić o polisach zawieranych na indywidualnych warunkach z ubezpieczycielem, a więc polisach dobrowolnych np. AC lub NNW. O wszystkich zasadach przyznawania świadczeń oraz ich maksymalnych kwot, można dowiedzieć się z ogólnych warunków ubezpieczenia oraz umowy. Polisy odpowiedzialności cywilnej funkcjonują w oparciu o nieco inne zasady, a konkretnie obowiązujące w państwie prawo. Dzięki temu niezależnie od towarzystwa ubezpieczeniowego, osobom poszkodowanym będą przysługiwałe takie same świadczenia oraz prawa odszkodowawcze. Niestety nie każdy może skorzystać ze świadczeń wypłacanych z polisy OC. Dotyczy to w szczególności sprawców zdarzeń komunikacyjnych.

Jak walczyć z zaniżonym odszkodowaniem?

Poszkodowani właściciele pojazdów mechanicznych mają bardzo często kłopot z uzyskaniem właściwego odszkodowania. Kosztorysy napraw pojazdów aż w 89% przypadków są zaniżone. Dlaczego tak się dzieje? Zakłady ubezpieczeń stosują różnego rodzaju zabiegi, które nie zawsze są zgodne z przepisami prawa. Wszystko to sprawia, że poszkodowani muszą dopłacać do naprawy. Walczyć o wyższe odszkodowanie można na kilka sposobów, jednak najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt z kancelarią odszkodowawczą. Dzięki temu nie będzie konieczne sporządzanie pism odwołujących i utrzymywanie kontaktu z ubezpieczycielem. Wszystkim w imieniu klienta zajmuje się wtedy wyznaczona kancelaria. Jeśli masz pytania dotyczące uzyskania odszkodowania Strzelce Krajeńskie, możesz zwrócić się do nas. Doradzimy Ci w zakresie dochodzenia świadczeń powypadkowych od ubezpieczyciela.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Strzelec Krajeńskich

Nasz oddział w Strzelcach Krajeńskich

helpfind

Oddział w Strzelcach Krajeńskich
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830