Odszkodowania Szczecinek, uzyskaj odszkodowanie w Szczecinku

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak wnioskować o odszkodowanie po wypadku na drodze?

W pierwszej kolejności należy ustalić, z jakiej polisy ubezpieczeniowej ma zostać wypłacone odszkodowanie. Istnieją spore różnice pomiędzy ubezpieczeniem OC, AC i NNW. Polisa odpowiedzialności cywilnej czyli OC, chroni sprawcę zdarzenia przed odpowiedzialnością finansową za wyrządzone szkody. On sam nie może liczyć na wypłatę pieniędzy ze swojej polisy OC. Może natomiast uzyskać odszkodowanie z dodatkowej polisy AC oraz NNW – jeżeli takową wcześniej zawarł z ubezpieczycielem. Niestety wiąże się to z odprowadzeniem dodatkowej składki, lecz z drugiej strony sprawca może uzyskać pieniądze na naprawę uszkodzonego pojazdu. Wszystkie warunki przyznawania odszkodowania z polisy AC i NNW, zapisane są w umowie oraz ogólnych warunkach ubezpieczenia. Wysokość możliwego do uzyskania odszkodowania Szczecinek lub na obszarze całego kraju, zależeć więc będzie od indywidualnych ustaleń pomiędzy ubezpieczonym a ubezpieczycielem. Poszkodowani powinni natomiast zgłosić się do zakładu ubezpieczeń sprawcy zdarzenia. Muszą posiadać przede wszystkim jego numer polisy OC oraz oświadczenie, w którym sprawca przyznaje się do spowodowania kolizji lub wypadku.

Świadczenia przysługujące poszkodowanym z polisy OC

Zakres możliwych do uzyskania świadczeń powypadkowych z polisy OC jest bardzo szeroki. W pierwszej kolejności poszkodowani mogą liczyć na wypłatę odszkodowania za poniesione szkody materialne np. zniszczony samochód. Wszystkie wydatki należy jednak dobrze udokumentować. Ubezpieczyciel wypłaci i obliczy wysokość odszkodowania na podstawie stosownych paragonów, rachunków czy kosztorysów. Innym świadczeniem jest zadośćuczynienie, które dotyczy wyłącznie krzywd na osobie, a więc bólu, cierpienia, smutku czy innych negatywnych odczuć. Ponadto osoby, które doznały poważnych obrażeń przez co nie mogą podjąć pracy zarobkowej lub wymagać będą regularnych zabiegów, mogą wnioskować o przyznanie renty.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Szczecinka

Nasz oddział w Szczecinku

helpfind

Oddział w Szczecinku
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830