Odszkodowania Trzebnica, uzyskaj odszkodowanie w Trzebnicy

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Formalności niezbędne do uzyskania odszkodowania Trzebnica

Właściwe dokumenty przedstawione ubezpieczycielowi, są gwarancją uzyskania właściwego odszkodowania i innych świadczeń powypadkowych. A więc co konkretnie powinien przygotować poszkodowany? Wnosząc o wypłatę odszkodowania, niezbędne będą rachunki, faktury czy paragony, potwierdzające poniesione wydatki. Oczywiście muszą one wiązać się z następstwami wypadku. Towarzystwo ubezpieczeniowe zwraca m.in. koszty naprawy uszkodzonego samochodu oraz koszty leczenia i rehabilitacji. Poszkodowani mogą również ubiegać się o inne świadczenia z polisy OC. Będzie to np. zadośćuczynienie, czyli jednorazowa rekompensata wypłacana w pieniądzu, za wszelkiego rodzaju negatywne odczucia psychiczne, takie jak ból, smutek czy cierpienie. O zadośćuczynienie może również wnioskować najbliższa rodzina osoby, która zmarła na skutek poniesionych obrażeń w wypadku. Bardzo poważne wypadki mogą powodować daleko idące konsekwencje zdrowotne. Jeżeli pokrzywdzeni doznali stałego uszczerbku na zdrowiu, będzie im przysługiwać specjalna renta z polisy OC. Wszystko jednak zależne jest od konkretnej sprawy.

Gdzie szukać pomocy prawnej na terenie Trzebnicy?

Osoby poszkodowane mogą szukać wsparcia prawnego u specjalnych kancelarii odszkodowawczych. Z uwagi na to, że kwoty odszkodowań bardzo często są zbyt niskie, a proces odwoławczy stanowi ogromne wyzwanie, spora część pokrzywdzonych decyduje się na współpracę z doświadczonymi kancelariami. Na czym dokładnie polega owa współpraca? Poszkodowani wysyłają do kancelarii wszystkie dokumenty, jakie posiadają w swojej sprawie. Następnie kancelaria w imieniu osoby poszkodowanej, kontaktuje się z zakładem ubezpieczeń i przejmuje prowadzenie całej sprawy. Minusem tego rozwiązania jest konieczność zapłaty prowizji, czego dokonuje się najczęściej po wygranej sprawie. Z drugiej strony jednak, nie ma konieczności uiszczania żadnych opłat wstępnych. Jeśli nie wiesz od czego zacząć i jak prawidłowo wnioskować o odszkodowanie w Trzebnicy, to możesz skontaktować się z nami. Pomożemy Ci przebrnąć przez wszelkie formalności i uzyskać najwyższe kwoty świadczeń.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Trzebnicy

Nasz oddział w Trzebnicy

helpfind

Oddział w Trzebnicy
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830