Odszkodowania Wadowice, uzyskaj odszkodowanie w Wadowicach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Wyższe odszkodowanie w Wadowicach za kolizję lub wypadek na drodze

Odszkodowanie dla wielu osób kojarzy się z określoną sumą pieniędzy, które wypłacane są z polisy OC sprawcy. Jak najbardziej jest to prawda, ale trzeba doprecyzować pewne zawiłości. Przede wszystkich polisa OC chroni sprawcę zdarzenia przez odpowiedzialnością finansową. Nie musi on wypłacać pieniędzy poszkodowanym, a wszystkim zajmuje się jego ubezpieczyciel. Ważne jest to, że on sam nie może ubiegać się o wypłatę środków z własnej polisy OC. Jeżeli więc nie posiadał on dodatkowej polisy ubezpieczeniowej np. AC, to koszty naprawy własnego samochodu będzie musiał pokryć ze swojego majątku.

Jak przebiega proces likwidacji szkody u poszkodowanego? W pierwszej kolejności powinien on zdecydować o sposobie rozliczenia z ubezpieczycielem. Większość kierowców, a w szczególności posiadacze starszych pojazdów, decydują się na rozliczenie kosztorysowe. Pieniądze są wypłacane z góry na podstawie kosztorysu, sporządzonego przez ubezpieczyciela. Poszkodowany nie ma jednak obowiązku naprawy pojazdu. Drugim rozwiązaniem jest rozliczenie bezgotówkowe, inaczej zwane warsztatowym. Polega na tym, że pojazd wstawia się do warsztatu, który dokonuje naprawy a następnie sam rozlicza się z towarzystwem ubezpieczeniowy. Przy niewielkich stłuczkach można skorzystać z systemu bezpośredniej likwidacji szkody – w skrócie BLS. Wtedy likwidację szkody można zlecić swojemu ubezpieczycielowi a nie temu, z którym umowę posiadał sprawca zdarzenia.

Dlaczego warto analizować kosztorys naprawy pojazdu?

Rozliczenie kosztorysowe jest o tyle korzystne, że poszkodowany otrzymuje odszkodowanie w przeciągu kilku dni, od wystąpienia szkody. Wiąże się z tym jednak dość istotny problem. Kwoty odszkodowań zawarte w kosztorysach bardzo często są zaniżane. Ubezpieczyciele uciekają się do różnych zabiegów, takich jak stosowanie tanich części nieoryginalnych czy uśrednianie stawek za pracę warsztatu. To sprowadza się do wypłaty niższego odszkodowania Wadowice, ale dotyczy to również obszaru całego kraju. Stąd też warto zaraz po otrzymaniu kosztorysu, zlecić jego analizę specjalnej firmie odszkodowawczej.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Wadowic

Nasz oddział w Wadowicach

helpfind

Oddział w Wadowicach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830