Odszkodowania Wodzisław Śląski, uzyskaj odszkodowanie w Wodzisławiu Śląskim

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Pomożemy Ci w uzyskaniu wyższego odszkodowania Wodzisław Śląski

Profesjonalne wsparcie prawne jest w wielu przypadkach wręcz niezbędne, aby uzyskać właściwe odszkodowanie bądź inne świadczenia. Dlaczego tak wiele osób decyduje się na kontakt z kancelarią odszkodowawczą? Wynika to z faktu, że aż 89% wszystkich kosztorysów naprawy pojazdu jest zaniżona. Samodzielne odwoływanie się sprawia poszkodowanym spore trudności i nie daje 100% gwarancji na zmianę decyzji ubezpieczyciela. Doświadczone kancelarie odszkodowawcze wiedzą jakich argumentów użyć, aby uzyskać od ubezpieczyciela możliwie najwyższą kwotę odszkodowania.

Problem z zaniżonym odszkodowaniem mają w szczególności właściciele pojazdów, które zostały uszkodzone w kolizji lub wypadku. Kosztorysy napraw sporządzane przez towarzystwa ubezpieczeniowe niejednokrotnie są zaniżone. Bardzo często stosowane są niezgodne z prawem zabiegi, takie jak uśrednione stawki za pracę warsztatu, stosowanie nieoryginalnych części zamiennych czy potrącenia amortyzacyjne, inaczej nazywane rabatem. Wszystkie te czynniki sprawiają, że kwota odszkodowania na kosztorysie nie wystarcza na naprawę samochodu, a poszkodowany jest zmuszony do pokrycia części kosztów z własnej kieszeni.

Dokumenty potrzebne aby uzyskać odszkodowanie w Wodzisławiu Śląskim

Samo zgłoszenie szkody nie wystarczy, aby otrzymać pieniądze od zakładu ubezpieczeń. Bez odpowiedniej dokumentacji ubezpieczyciel nie będzie nawet wiedział jaką kwotę powinien wypłacić. A więc jak przygotować się formalnie? Odszkodowanie to zwrot pieniędzy za wydatki, związane z naprawą szkód materialnych, czyli np. samochodu. Nietrudno się domyślić, że najważniejsze będą faktury, rachunki czy kosztorys naprawy samochodu, który zawierać będzie wszystkie koszty jego naprawy. Dopiero wtedy ubezpieczyciel może obliczyć i wypłacić konkretne odszkodowanie. Jeżeli poszkodowany doznał obrażeń ciała, będzie miał wtedy prawo do zwrotu pieniędzy za leczenie i zabiegi rehabilitacyjne. W tym celu musi przedłożyć ubezpieczycielowi stosowne rachunki czy paragony np. za zakup leków czy zabiegi w prywatnych placówkach. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące procesu dochodzenia odszkodowania Wodzisław Śląski, to napisz lub zadzwoń do nas. Na pewno pomożemy Ci w uzyskaniu przysługujących śwadczeń od ubezpieczyciela.
 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Wodzisławia Śląskiego

Nasz oddział w Wodzisławiu Śląskim

helpfind

Oddział w Wodzisławiu Śląskim
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830