Odszkodowania Złotoryja, uzyskaj odszkodowanie w Złotoryi

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Wypadki kwalifikujące się do odszkodowania

Poszkodowani, którzy ulegli wypadkowi mogą starać się o odszkodowanie. Należy jednak spełnić kilka warunków. Najważniejszym jest odpowiednie ubezpieczenie. Jeżeli wypadek spowodowała inna osoba, to odszkodowanie można uzyskać właśnie z jego OC. Najczęściej jest to OC komunikacyjne lub rolnicze. Także wielu pracodawców ma taką polisę, nie jest to jednak obowiązkowe.

Poszkodowany może uzyskać, uzyskać odszkodowanie z własnej polisy, jeżeli sam spowoduje szkodę. Najczęstszym ubezpieczeniem tego jest AC, które jest polisą komunikacyjną. Poszkodowany może uzyskać także odszkodowanie z NNW za obrażenia ciała.

Jak można uzyskać odszkodowanie

Niezależnie od polisy, czy rodzaju wypadku poszkodowany musi zgłosić się do ubezpieczyciela. Konieczny jest wniosek o odszkodowanie i dokumentacja potwierdzająca okoliczności wydarzenia. W przypadku wypadku samochodowego należy dostarczyć oświadczenie sprawcy wypadku lub notatkę policyjną.  W przypadku obrażeń należy dostarczyć dokumentację medyczną.

Po analizie dokumentacji ubezpieczyciel wdraża procedurę likwidacji szkody. Jeżeli jest to szkoda w samochodzie, może on przesłać rzeczoznawcę, a jeżeli szkoda osobowa — to organizowana jest komisja lekarska. Po nich ubezpieczyciel ustala wysokość odszkodowania, wydaje decyzję i wypłaca stosowne odszkodowanie.

 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Złotoryi

Nasz oddział w Złotoryi

helpfind

Oddział w Złotoryi
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830