Szkoda OC

Sprawdź za darmo, czy Twoje odszkodowanie nie zostało zaniżone

  1. 89% wypłat dla szkód OC jest zaniżonych!
  2. Szkoda OC - darmowa analiza w 24h
  3. Dopłata już w 7 dni

Sprawdź, czy Twoje odszkodowanie nie zostało zaniżone

Szkoda OC uzyskaj wyższe odszkodowanie za swój samochód

Czy wiesz, że...

89%

wypłat dla szkód OC jest zaniżonych!

2 300,00 zł

tyle wynosi średnia wysokość dopłaty

w 24h

za darmo sprawdzimy, czy Twoje odszkodowanie nie zostało zaniżone

Szkoda OC - darmowa analiza w 24h

Bezpłatnie przeanalizujemy Twój kosztorys naprawy pojazdu

Jak to działa?

Wypełniasz

formularz weryfikacji

(to nic nie kosztuje!)

Oddzwaniamy

do Ciebie w ciągu 48h

(lub najszybciej jak to możliwe)

Weryfikujemy

twój kosztorys naprawy pojazdu

Dopłacamy

do Twojego odszkodowania średnio 2300 zł

Nie wygrasz

nie płacisz

Sprawdź za darmo, czy Twoja szkoda OC została zaniżona

Klienci o helpfind.pl

Za darmo, bezpiecznie i bez zobowiązań

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jesteśmy niezależnym ekspertem. Dzięki temu działamy zawsze na korzyść poszkodowanego. Zaufaj nam i skorzystaj z naszego doświadczenia oraz kompleksowej wiedzy.

Bezpłatnie

Bezpłatnie

Na żadnym etapie nie wymagamy opłat. Chcemy, aby każdy nasz Klient ponosił jak najmniejsze koszty. Kontakt z nami jest darmowy, tak samo jak wypełnienie formularza, a następnie jego analiza.

Bez zobowiązań

Bez zobowiązań

Skorzystanie z bezpłatnej analizy do niczego Cię nie zobowiązuje. Nasza współpraca z Klientem musi opierać się na zaufaniu i poszanowaniu decyzji - takie mamy zasady.

Polityka zero spamu

Polityka "zero spamu"

Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoje i swoich danych. Nie przekazujemy ich bez Twojej zgody. Twoje dane potrzebne nam są tylko do kontaktu. Nie rozsyłamy spamu, ani innych niepożądanych wiadomości.

Nawet niewielki wypadek wiąże się ze szkodami. Nikt przecież nie chce jeździć samochodem z rysami, zadrapaniami lub nawet wgnieceniami. Wówczas samochód trafia do warsztatu. Czy konieczna jest zapłata z własnych funduszy? Nie, jeżeli to inny kierowca spowodował wypadek. Jest to szkoda oc. Oznacza to, że to ubezpieczyciel sprawcy wypadku pokrywa koszty naprawy. Jeżeli występują inne szkody - za nie również należy się odszkodowanie wypłacane przez tego samego ubezpieczyciela. Jak wygląda proces ubiegania się o odszkodowanie? Na początku należy zgłosić szkodę, wraz z kompletem dokumentów. Później ubezpieczyciel przesyła rzeczoznawcę, który sprawdza rozmiar szkód, a następnie szacuje koszt naprawy. Sporządza kosztorys. Następnie na jego podstawie wypłacane jest odszkodowanie. Niestety, najczęściej jest ono zaniżone, co sprawia, że ubieganie się o odszkodowanie nie kończy się na tym etapie. Konieczna jest dopłata do odszkodowania. Tym jednak najczęściej zajmują się już kancelarie odszkodowawcze. Potrafią one skutecznie dochodzić wyższych odszkodowań.

Średnia ocena: 0.00