/

Urazy
Ranking szkód osobowych – kancelaria odszkodowawcza online zwycięzcą rankingu

Ranking szkód osobowych – kancelaria odszkodowawcza online zwycięzcą rankingu

Beniamin Niśkiewicz

Beniamin Niśkiewicz

19.06.2022

Wypadki komunikacyjne nadal są codziennością na polskich drogach. W ich wyniku bardzo często dochodzi do wywołania szkód osobowych, czyli uszczerbku na zdrowiu. Aby uzyskać odpowiednie odszkodowanie, potrzebna Ci będzie pomoc, której udzielić Ci mogą kancelarie odszkodowawcze. Powstał specjalny ranking, który ocenia te kancelarie zgodnie z opiniami ich klientów.

Dlaczego kancelaria online to lepszy wybór?

Nasza kancelaria została zwycięzcą rankingu, a zatem jest najlepszą kancelarią na rynku, jeśli chodzi o szkody osobowe. Mamy duże doświadczenie – możesz je sprawdzić poprzez opinie innych klientów, którzy skorzystali wcześniej z naszych usług.

Dlaczego kancelarie odszkodowawcze online są lepsze od tradycyjnych, stacjonarnych?

Co zapewnia?Kancelaria stacjonarnaKancelaria online
Najnowocześniejsze Rozwiązania
Możliwość zgłoszenia się do nich niezależnie od miejsca zamieszkania
Brak konieczności wychodzenia z domu
Minimum formalności
Brak udziału osób postronnych (np. agent odszkodowawczy, który ma sprzedać usługę)

Ranking kancelarii

Na stronie znajduje się ranking kancelarii. Jest on ustalony według ściśle określonych zasad. Opiera się na wiarygodnych opiniach osób, które skorzystały z usług firm z rankingu. Ranking jest aktualizowany na bieżąco, korzystając nie tylko ze starych opinii, ale także z tych najnowszych, świadczących o aktualnej kondycji ocenianych kancelarii.

kancelaria odszkodowawcza online

Sam ranking zawiera kilka zakładek, które wyglądają następująco:

  • Nazwa kancelarii;
  • Ogólna ocena (czyli wyliczona na podstawie specjalnego algorytmu);
  • % polecających (czyli to, ile % osób było zadowolonych z usług firmy)
  • Opinie pozytywne;
  • Opinie negatywne.

Zakładki te są bardzo przejrzyste i umożliwiają użytkownikom nabycie wiedzy na temat konkretnych firm bez zbędnego szukania tych informacji samodzielnie. Wszystko jest w dostępne w przystępnej formie i w jednym miejscu.

Jak działa ranking i jak z niego korzystać?

Na stronie głównej ranking-odszkodowania znajduje się formularz, który należy wypełnić. Jest to bardzo proste i szybkie, a także nie wymaga podawania żadnych wrażliwych danych osobowych. Konsultanci z rankingu oddzwonią do Ciebie i znajdą rozwiązanie najlepsze dla Twojej sprawy.

Ranking bierze pod uwagę opinie z Google, Facebooka i Panoramy Firm, gdzie klienci opisują swoje doświadczenia, co pozwala kolejnym poszkodowanym mieć lepszy ogląd na firmy, które mogą im pomóc w odzyskiwaniu odszkodowań za szkody osobowe.

Pomoc w dochodzeniu odszkodowań

Samodzielne dochodzenie roszczeń odszkodowawczych nie jest proste. Ranking prowadzi jednak ciekawego bloga, na którym opisują dochodzenie odszkodowań z OC sprawcy wypadku, czyli tych roszczeń, które mogą zapewnić osobie poszkodowanej najwięcej pieniędzy. Blog na stronie rankingu zawiera też wiele innych artykułów, które traktują o sprawach wielce istotnych w kontekście szkód osobowych i odszkodowaniach, które za te szkody przysługują.

Jakie kancelarie znajdują się w rankingu?

Firmy zajmujące się odszkodowaniami powypadkowymi są szeroko opisane na stronie Rankingu. Poniżej przedstawiamy to wszystko na przykładzie naszej kancelarii, którą opisali pracownicy Rankingu.

Jak widać, opis ten obejmuje krótką charakterystykę naszej kancelarii odszkodowawczej online, a także dokładnie przedstawia, ile opinii otrzymaliśmy na trzech badanych witrynach internetowych – zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych.

Można też przeczytać wszystkie opinie bez wychodzenia ze strony Rankingu, co stanowi wygodną alternatywę dla samodzielnego wyszukiwania takich opinii. Są one na bieżąco aktualizowane i przedstawiają rzeczywistość, bo Ranking nie ukrywa negatywnych opinii – wszystko jest przedstawione przejrzyście i rzetelnie.

W jaki sposób wyliczane są miejsca w rankingu?

Opinie są pobierane z trzech różnych witryn internetowych, a następnie podkładane pod odpowiedni wzór, który bierze pod uwagę nie tylko liczbę uzyskanych gwiazdek, ale także ilość opinii. Najpierw wylicza się średnią ważoną ocen danej kancelarii w następujący sposób:

Następnie oceny cząstkowe są porządkowane przy pomocy liniowej transformacji wedle wzoru:

Z tak uporządkowanych ocen cząstkowych wyliczana jest ocena końcowa zgodnie z tym wzorem:

Tak otrzymany wynik jest transformowany liniowo, aby uzyskać znormalizowaną ocenę końcową dla każdej z firm wedle tego wzoru:

Trzeba zauważyć, że zdecydowana mniejszość klientów wystawia opinie w Internecie po skorzystaniu z usług jakiejś firmy. Wobec tego warto zwrócić uwagę na to, w jaki sposób układa się procentowa wartość pozytywnych opinii, bo stanowi to dobry wyznacznik odnośnie skuteczności danej kancelarii.

Jeśli kancelaria ma wiele wystawionych opinii, to oznacza to, że jej pracownicy mają bardzo duże doświadczenie i jest ono potwierdzone przez wyżej wspomniane opinie. Na takim właśnie założeniu opiera się sam ranking i powyższe wzory umożliwiające sprawdzenie, która kancelaria jest najlepsza.

Podsumowanie

  • Ranking bazuje na rzeczywistych opiniach klientów.
  • Helpfind jest zwycięzcą rankingu i jedyną kancelarią odszkodowawczą online spośród wszystkich obecnych tam firm.
  • Im więcej opinii, tym większe doświadczenie danej kancelarii.
  • Zgłoszenie swojej sprawy na Rankingu jest bardzo proste i szybkie.
Beniamin Niśkiewicz

Beniamin Niśkiewicz

Redaktor

Autor kilkuset artykułów o tematyce związanej z odszkodowaniami komunikacyjnymi i produktami finansowymi. Wcześniej zajmował się również kwestią świadczeń dla osób z niepełnosprawnością, w tym głównie świadczeniem pielęgnacyjnym dla opiekunów osób dorosłych. Na co dzień ściśle współpracuje z ekspertami ds. dochodzenia roszczeń. Absolwent Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Wrocławskiego.

Poznajmy się

artykuły na naszym blogu

Wiedza o odzyskiwaniu odszkodowań

Najnowsza wiedza odszkodowawcza czeka na Ciebie. Znamy się na tym!

Czytaj więcej z tej kategorii
krus odszkodowania cennik

31.05.2023

9 min

KRUS odszkodowania za złamania – czy OC rolnika daje więcej?

Odszkodowania za złamania z KRUS są wypłacane rolnikom, domownikom gospodarstwa i pomocnikom. Pokazujemy, jakie kwoty możesz uzyskać....

Urazy

zadośćuczynienie z oc sprawcy

21.04.2023

13 min

Zadośćuczynienie z oc sprawcy wypadku – co to jest i jak je uzyskać?

Zadośćuczynienie z OC sprawcy możesz uzyskać, jeśli doznasz uszczerbku na zdrowiu fizycznym lub psychicznym. Pomagamy je uzyskać....

Urazy

firmy pomagające w uzyskaniu odszkodowania

03.04.2023

11 min

Firmy zajmujące się odszkodowaniami powypadkowymi - jak działają?

Firmy zajmujące się odszkodowaniami mogą Ci pomóc uzyskać odszkodowanie w możliwie najwyższej kwocie. Podpowiadamy, jak wybrać najlepszą....

Urazy

Zadośćuczynienie za doznany przez Ciebie uraz

Prześlij do nas swoje dokumenty i zaczekaj na darmową analizę swojej sprawy.

Bezpłatna analiza dokumentacji

Opieka eksperta

Sprawne i skuteczne dochodzenie roszczeń

Bogate doświadczenie naszych pracowników

Bezpłatna analiza 0 zł

Zgłoś sprawę on-line