Helpfind - firma odszkodowawcza

NIE wygrasz! NIE płacisz!

Więcej o nas

centrum odszkodowań Helpfind

Idea naszej firmy

Najważniejsze jest dla nas zapewnienie wygodnej usługi. Pomysł zaczął się od pytania “Jak uprościć procedurę starania się o odszkodowanie?” W dobie Internetu odpowiedź była prosta. Dzięki temu narodził się Helpfind z ideą zgłaszania problemu poprzez prosty formularz internetowy.

Uznaliśmy, że to idealny sposób komunikacji dla każdego poszkodowanego, niezależnie od tego gdzie się znajduje i jak trudna jest jego sytuacja. Dzięki temu też kontakt jest bardzo szybki. Po otrzymaniu formularza kontaktujemy się telefonicznie, a następnie na bieżąco monitorujemy sprawę i informujemy o postępach

Wykorzystujemy też Internet w inny sposób. Poprzez bloga chcemy dawać merytoryczną i ważną treść. Zdajemy sobie sprawę, że tematyka odszkodowań nie jest łatwa, a wiedza na ten temat nie jest powszechna. Chcemy przekazywać najważniejsze wiadomości w prostej, zrozumiałej formie.

Historie naszych klientów

Dane naszej firmy

Helpfind Sp. z o.o.

63-400 Ostrów Wielkopolski

ul. Kazimierza Pułaskiego 11

KRS: 0000385405

NIP: 6222763569

REGON: 301735830

Nasze wartości

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Narzędzia Helpfind

obrazek

Procedura

dochodzenia odszkodowań Dochodzenie odszkodowań
obrazek

Lista kancelarii

odszkodowawczych w Polsce Kancelaria odszkodowawcza
obrazek

Nasze narzędzie

do obliczania kwoty zaniżeń Wycena szkody kalkulator