/

Do pobrania
Dokumenty do pobrania bez zbędnych formalności i całkowicie za darmo

Dokumenty do pobrania bez zbędnych formalności i całkowicie za darmo

Potrzebujesz wzoru dokumentu dot. odszkodowania? Przygotowaliśmy dla Ciebie listę przydatnych dokumentów do pobrania.

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela PZU będzie konieczne, jeżeli wartość rynkowa pojazdu w opinii poszkodowanego, została zaniżona. Pobierz gotowy wzór tego dokumentu!

Wygeneruj

Szkoda całkowita odwołanie od takiej decyzji, może przynieść wymierny rezultat, w postaci większego odszkodowania. Sprawdź, jak napisać takie odwołanie. Uzyskaj najważniejsze informacje oraz dodatkową wiedzę. To wszystko pozwoli Ci ubiegać się o więcej pieniędzy od ubezpieczyciela.

Wygeneruj

Odwołanie od odszkodowania to niekiedy jedyna droga, aby uzyskać wystarczające na pokrycie wszystkich kosztów naprawy – odszkodowania. Pobierz gotowy wzór. Coraz częściej poszkodowani w zdarzeniach komunikacyjnych, otrzymują zaniżone odszkodowanie. Przygotowaliśmy dla Ciebie bezpłatny dokument

Wygeneruj

Odmowa wypłaty odszkodowania odwołanie wzór to niezbędny dokument aby podważyć decyzję wydaną przez ubezpieczyciela. Poszkodowany ma prawo odwołać się w ciągu 3 lat od dnia otrzymania decyzji. Sprawdź, jak prawidłowo napisać pismo odwołujące. Przygotowaliśmy również wzór dokumentu do pobrania.

Wygeneruj

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela zalanie mieszkania wzór do pobrania bezpłatnie. Przeczytaj jak prawidłowo sporządzić pismo odwołujące do ubezpieczyciela i jakie załączniki będą niezbędne aby w pełni uzasadnić swoje roszczenie. Pomożemy Ci w dochodzeniu odszkodowania za zalane mieszkanie.

Wygeneruj

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela uszczerbek na zdrowiu wzór jest proste w sporządzeniu. Przede wszystkim należy wnioskować o ponowne zbadanie stanu zdrowia poszkodowanego. Dzięki temu możliwe będzie ustalenie aktualnego uszczerbku na zdrowiu i kwoty świadczenia. Pobierz bezpłatnie wzór dokumentu

Wygeneruj

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela to najczęściej jedyna, możliwa droga do uzyskania wyższego odszkodowania. Pobierz gotowy wzór odwołania od decyzji ubezpieczyciela.

Wygeneruj

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela to najczęściej jedyna, możliwa droga do uzyskania wyższego odszkodowania. Pobierz gotowy wzór odwołania od decyzji ubezpieczyciela.

Wygeneruj

Odwołanie od wyceny szkody jest konieczne, jeżeli nie zgadasz się z decyzją ubezpieczyciela. Dowiedz się, jak prawidłowo wypełnić odwołanie, co musisz w nim zawrzeć i jakich argumentów użyć.

Wygeneruj

Pobierz gotowy wniosek o sankcję kredytu darmowego, korzystając z naszego generatora. Warto skorzystać, bo sankcja po prostu się opłaca.

Wygeneruj

Pobierz bezpłatnie oświadczenie o przyjęciu pieniędzy za szkodę wzór dokumentu. Przydatny w chwili stłuczki na drodze lub parkingu, prosty w wypełnieniu.

Wygeneruj

Oświadczenie właściciela przedmiotu szkody o odliczeniu podatku VAT to przydatny dokument po zakończonej naprawie kosztorysowej. Pobierz gotowy wzór dokumentu.

Wygeneruj

Sporządzone oświadczenie sprawcy kolizji na parkingu jest przepustką do uzyskania odszkodowania z polisy OC sprawcy. Pobierz bezpłatnie nasz wzór oświadczenia.

Wygeneruj

Pobierz bezpłatnie: dyspozycja wypłaty odszkodowania wzór. Wymaga jej ubezpieczyciel, ponieważ wiadome jest wtedy, komu powinna zostać przyznana wypłata.

Wygeneruj

Każdy kierowca powinien posiadać w samochodzie oświadczenie sprawcy kolizji drogowej, Pobierz gotowy wzór i trzymaj go w schowku.

Wygeneruj

Wniosek o odszkodowanie wzór jest wymagany w każdym przypadku wystąpienia szkody, za którą należy się wypłata odszkodowania. Pobierz gotowy wzór wniosku. Aby móc wnosić o wypłatę pieniędzy za wypadek komunikacyjny, należy sporządzić odpowiednie pismo. Następnie wysłać je pod adres TU.

Wygeneruj

Wniosek o wyrejestrowanie pojazdu do pobrania bezpłatnie w formacie PDF. Wypełnij wniosek i wyrejestruj swój pojazd.

Wygeneruj

W skład świadczeń odszkodowawczych nie wchodzi wyłącznie pokrycie kosztów naprawy, ale również odszkodowanie za utratę wartości handlowej pojazdu. Pobierz wzór wniosku!

Wygeneruj

Pobierz bezpłatnie i sprawdź, czym jest ugoda z ubezpieczycielem wzór pisma oraz dlaczego trzeba bardzo uważać podczas podpisywania takiego dokumentu.

Wygeneruj

Wzór wniosku o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę jest najczęściej pierwszym, formalnym kontaktem z ubezpieczycielem. Warto dowiedzieć się, o jakie świadczenia może wnosić osoba poszkodowana w wypadku oraz jakie dokumenty oprócz wniosku musi przedstawić ubezpieczycielowi. Pobierz wzór dokumentu.

Wygeneruj

Zadośćuczynienie za doznaną krzywdę wzór pisma możesz pobrać bezpłatnie z naszej strony. Dokument ten jest niezbędny, aby wnosić o wypłatę zadośćuczynienia od towarzystwa ubezpieczeniowego lub innego podmiotu. Przeczytaj również jak należy wypełnić ten dokument oraz jakie kwoty będą odpowiednie.

Wygeneruj

Wniosek o rentę ERN jest bardzo prosty do wypełnienia, kiedy korzystasz z naszego generatora. Wystarczy kilka minut, aby otrzymać gotowy wniosek.

Wygeneruj

Przedterminowa spłata kredytu lub pożyczki uprawnia kredytobiorcę do ubiegania się o zwrot prowizji bankowej. Banki i firmy pożyczkowe nie zwracają jej automatycznie i należy do nich wystosować odpowiedni wniosek. Pobierz gotowy wzór wniosku o zwrot prowizji bankowej.

Wygeneruj

Skarga na ubezpieczyciela nie jest trudna w napisaniu. Dokument ten należy wysłać w pierwszej kolejności do Rzecznika Finansowego, który dokładnie zbada całą sprawę. Trzeba tylko pamiętać, że samo pismo nie wystarczy i konieczne będą stosowne załączniki. Dowiedz się, jak prawidłowo napisać skargę.

Wygeneruj

Umowa kupna sprzedaży samochodu to podstawowy dokument, który potwierdza zmianę właściciela pojazdu. Pobierz gotowy wzór dokumentu w trzech formatach do druku

Wygeneruj

Umowa darowizny pojazdu – dowiedz się, jak prawidłowo ją wypełnić i kiedy należy zapłacić podatek od darowizny. Możesz także bezpłatnie pobrać wzór umowy w PDF. Przekazywanie samochodu za darmo jest bardzo powszechne, szczególnie w kręgach rodzinnych. Dzięki temu można otrzymać auto bez opłat

Wygeneruj