Odkup szkody OC | Skup szkód OC

Odkup szkód z OC bez wychodzenia z domu!

  1. Darmowa wycena szkody z OC w 24h
  2. Skup szkód z OC w ciągu 7 dni
  3. Dopłaty do odszkodowań nawet do 3 lat wstecz!

Oblicz wysokość dopłaty do odszkodowania!

Odkup szkody OC | Skup szkód OC dla poszkodowanego kierowcy

Czy wiesz, że...

2 300,00 zł

tyle wynosi średnia wartość odkupu szkody OC

7 dni

Odkup szkód z OC max. w ciągu tygodnia

w 24h

za darmo wycenimy wartość odkupu szkody OC

Darmowa analiza szkody z OC

Bezpłatnie przeanalizujemy Twój kosztorys naprawy pojazdu

Jak to działa odkup odszkodowań komunikacyjnych?

Wypełniasz

formularz weryfikacji

(to nic nie kosztuje!)

Oddzwaniamy

do Ciebie w ciągu 48h

(lub najszybciej jak to możliwe)

Weryfikujemy

twój kosztorys naprawy pojazdu

Dopłacamy

do Twojego odszkodowania średnio 2300 zł

Nie wygrasz

nie płacisz

Odkup szkód z OC - darmowa wycena w 24h

Klienci o helpfind.pl

Za darmo, bezpiecznie i bez zobowiązań

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jesteśmy niezależnym ekspertem. Dzięki temu działamy zawsze na korzyść poszkodowanego. Zaufaj nam i skorzystaj z naszego doświadczenia oraz kompleksowej wiedzy.

Bezpłatnie

Bezpłatnie

Na żadnym etapie nie wymagamy opłat. Chcemy, aby każdy nasz Klient ponosił jak najmniejsze koszty. Kontakt z nami jest darmowy, tak samo jak wypełnienie formularza, a następnie jego analiza.

Bez zobowiązań

Bez zobowiązań

Skorzystanie z bezpłatnej analizy do niczego Cię nie zobowiązuje. Nasza współpraca z Klientem musi opierać się na zaufaniu i poszanowaniu decyzji - takie mamy zasady.

Polityka zero spamu

Polityka "zero spamu"

Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoje i swoich danych. Nie przekazujemy ich bez Twojej zgody. Twoje dane potrzebne nam są tylko do kontaktu. Nie rozsyłamy spamu, ani innych niepożądanych wiadomości.

Sprzedaż szkody OC i odkup odszkodowań – na czym to polega?

Odkup odszkodowań to najszybszy sposób na wyrównanie Twojego odszkodowania. To już najprawdopodobniej wiesz. Czy jednak na pewno zdajesz sobie sprawę z wszystkich zalet takiego rozwiązania? Szybka dopłata jest tylko jedną z nich. Na czym w ogóle polega sprzedaż szkody OC i jaki ma związek z dopłatą do odszkodowania? W obu tych przypadkach Twoje odszkodowanie przestanie być Twoją własnością w sensie prawnym. Zachowasz oczywiście całą kwotę, którą wypłacił Ci już ubezpieczyciel, ale dalszym dochodzeniem roszczeń zajmiemy się my. Całe ryzyko procesowe będzie spoczywać na nas. Co otrzymasz dzięki podpisaniu cesji wierzytelności z naszą firmą? Zyskasz właśnie dopłatę do zaniżonego odszkodowania. Pieniądze będą na Twoim koncie już w ciągu 48 h od dopełnienia wszystkich formalności. Oznacza to, że Twoją własnością będzie kwota bezsporna, którą wypłacić Ci już ubezpieczyciel, a także dodatkowe pieniądze od nas. Co ważne, sprzedaż szkody OC nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Nigdy nie wzywamy naszych Klientów na rozprawy w roli świadków. Nie miałoby to żadnego sensu – nasi prawnicy są ekspertami w swojej dziedzinie i nie muszą się uciekać do takich rozwiązań.

Odkup szkody OC – czy warto?

Zdecydowanie tak. Odkup odszkodowań OC to najkorzystniejsza opcja spośród wszystkich, które są możliwe w przypadku szkody na pojeździe. Im wcześniej się zgłosisz i im więcej masz dokumentów oraz zdjęć (samochodu sprzed szkody i uszkodzeń powstałych w jej wyniku), tym wyższa powinna być należna Ci dopłata. Jak już wiesz, pieniądze będą na Twoim koncie najszybciej jak to tylko możliwe. To oczywiście bardzo ważna kwestia, ale być może przeszło Ci przez myśl, że samodzielne dochodzenie roszczeń to nie tylko opóźnienie uzyskania dodatkowych pieniędzy. Tak, wiąże się to także z ryzykiem, że nie uda Ci się uzyskać wyższej kwoty w sądzie. Być może prawnik, którego zatrudnisz, nie podoła zadaniu. Być może sprawa będzie się ciągnąć miesiącami lub latami, a zakończy się zasądzeniem takiej kwoty odszkodowania, która nie pokryje kosztów zatrudnienia prawnika. Na pewno konieczne byłoby pojawienie się na rozprawie, nawet niekoniecznie w charakterze świadka. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że mogłoby to być stresujące i czasochłonne, dlatego oferujemy Ci odkup szkody. Pieniądze będą na Twoim koncie już w ciągu 48 h po dopełnieniu formalności i zmartwienia związane ze szkodą znikną. Ty naprawisz swój samochód dzięki uzyskanej dopłacie, a my uzyskamy od ubezpieczyciela sprawcy wszystkie należne pieniądze, co oczywiście potrwa.

Odkupienie szkody OC – czy istnieje jakieś ryzyko?

Ryzyko oczywiście istnieje, ale dotyczy tylko i wyłącznie naszej firmy. To my przejmiemy na siebie prawa do Twojej szkody i zajmiemy się dochodzeniem odszkodowania. Takie procesy mogą trwać wiele miesięcy lub lat – oczywiście godzimy się z tym faktem. My walczymy z ubezpieczycielem o całą należną kwotę, a Ty dostajesz swoją dopłatę. Ciebie nie dotyczy absolutnie żadne ryzyko. Przelewamy na Twoje konto pieniądze i możesz je wykorzystać w dowolny sposób. To bardzo proste i trwa tylko kilka dni.

Odkup szkody OC – o czym musisz pamiętać?

Bardzo ważną kwestią w przypadku odkupu szkody OC jest przedawnienie roszczeń. Co to oznacza? Nie możesz sprzedać nam szkody, która powstała dalej niż 3 lata temu. Ma to związek z tym, że wówczas ubezpieczyciel może uciec od odpowiedzialności, powołując się właśnie na przedawnienie. Musisz też pamiętać, że nie każde zaniżenie jest duże. Może się zdarzyć tak, że Twoja szkoda została wyceniona bez większych zaniżeń (im starszy samochód, tym większa na to szansa). Czemu istnieje taka zależność? Zazwyczaj oryginalne części do starszych samochodów nie są aż tak drogie, dlatego różnica w cenie między częścią oryginalną a zamiennikiem nie będzie aż tak duża. Nie zmienia to jednak faktu, że ubezpieczyciele w prawie każdym przypadku zaniżają koszty roboczogodzin mechaników i innych fachowców. Bywa tak, że zaniżają je aż o połowę! Musisz mieć świadomość tego, jak wiele możesz zyskać, korzystając z dopłaty do odszkodowania w Helpfind.

Jak szybko uzyskać dopłatę do odszkodowania?

Wypłata odszkodowania powinna być jednym z ostatnich etapów likwidacji szkody. Po tym już tylko naprawa samochodu i możesz zapomnieć o wypadku. W rzeczywistości wypłata odszkodowania to dopiero początek kolejnego etapu. Ubezpieczyciele zazwyczaj w swojej pierwszej propozycji nie przedstawiają właściwej kwoty odszkodowania. Liczą na to, że osoba poszkodowana zadowoli się zaniżonym odszkodowaniem. Jeżeli jednak nie, to wymiana listów i decyzji może się ciągnąć miesiącami. A samochód stoi w warsztacie. Wiele osób zastanawia się, czy nie można tego prościej rozwiązać. Można. Odpowiedzią na problemy kierowców jest odkup szkody OC. Odkupującym jest nasza firma odszkodowawcza. Jest to wyspecjalizowana kancelaria zajmująca się skutecznym dochodzeniem odszkodowań. Robimy to za naszych Klientów. Przekażemy Ci właściwą kwotę odszkodowania. Powstaje w ten sposób wierzytelność. Teraz to firma odszkodowawcza dochodzi odszkodowania od ubezpieczyciela. Ma ona ku temu środki i wiedzę. Tymczasem Ty, jako osoba poszkodowana, możesz naprawić swoje auto i nie musisz martwić się ubezpieczycielem.Odkup odszkodowania to proste rozwiązanie, które gwarantuje dodatkowe pieniądze.

Kontakt z kancelarią odszkodowawczą

Pomoc kancelarii odszkodowawczej to nierzadko jedyna możliwa droga do uzyskania jakichkolwiek pieniędzy od zakładu ubezpieczeń. Możesz więc zgłosić do nas swoją sprawę i przekazać niezbędne dokumenty poprzez e-mail lub dedykowany formularz na stronie internetowej. Dzięki temu wymiana informacji pomiędzy poszkodowanym a naszą firmą jest niemal natychmiastowa. Pozwala to na sprawniejsze informowanie Klienta m.in. o postępach w sprawie. Nie zajmujemy się wyłącznie szkodami materialnymi. Pomagamy również w uzyskaniu wielu innych świadczeń powypadkowych, jak np. zadośćuczynienie czy renta. Niestety niemal w każdym przypadku kwoty świadczeń zaproponowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe nie są w stanie pokryć wszystkich szkód komunikacyjnych, materialnych i osobowych. Z uwagi na to coraz większa liczba osób poszkodowanych decyduje się na kontakt z doświadczoną kancelarią odszkodowawczą.

Średnia ocena: 4.70