Odkup szkody OC | Skup szkód OC

Odkup szkód z OC bez wychodzenia z domu!

  1. Darmowa wycena szkody z OC w 24h
  2. Skup szkód z OC w ciągu 7 dni
  3. Dopłaty do odszkodowań nawet do 3 lat wstecz!

Oblicz wysokość dopłaty do odszkodowania!

Odkup szkody OC | Skup szkód OC dla poszkodowanego kierowcy

Czy wiesz, że...

2 300,00 zł

tyle wynosi średnia wartość odkupu szkody OC

7 dni

Odkup szkód z OC max. w ciągu tygodnia

w 24h

za darmo wycenimy wartość odkupu szkody OC

Darmowa analiza szkody z OC

Bezpłatnie przeanalizujemy Twój kosztorys naprawy pojazdu

Jak to działa odkup odszkodowań komunikacyjnych?

Wypełniasz

formularz weryfikacji

(to nic nie kosztuje!)

Oddzwaniamy

do Ciebie w ciągu 48h

(lub najszybciej jak to możliwe)

Weryfikujemy

twój kosztorys naprawy pojazdu

Dopłacamy

do Twojego odszkodowania średnio 2300 zł

Nie wygrasz

nie płacisz

Odkup szkód z OC - darmowa wycena w 24h

Klienci o helpfind.pl

Za darmo, bezpiecznie i bez zobowiązań

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jesteśmy niezależnym ekspertem. Dzięki temu działamy zawsze na korzyść poszkodowanego. Zaufaj nam i skorzystaj z naszego doświadczenia oraz kompleksowej wiedzy.

Bezpłatnie

Bezpłatnie

Na żadnym etapie nie wymagamy opłat. Chcemy, aby każdy nasz Klient ponosił jak najmniejsze koszty. Kontakt z nami jest darmowy, tak samo jak wypełnienie formularza, a następnie jego analiza.

Bez zobowiązań

Bez zobowiązań

Skorzystanie z bezpłatnej analizy do niczego Cię nie zobowiązuje. Nasza współpraca z Klientem musi opierać się na zaufaniu i poszanowaniu decyzji - takie mamy zasady.

Polityka zero spamu

Polityka "zero spamu"

Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoje i swoich danych. Nie przekazujemy ich bez Twojej zgody. Twoje dane potrzebne nam są tylko do kontaktu. Nie rozsyłamy spamu, ani innych niepożądanych wiadomości.

Jak szybko uzyskać dopłatę do odszkodowania?

Wypłata odszkodowania powinna być jednym z ostatnich etapów likwidacji szkody. Po tym już tylko naprawa samochodu i można zapomnieć o wypadku. W rzeczywistości wypłata odszkodowania to dopiero początek kolejnego etapu. Ubezpieczyciele zazwyczaj w swojej pierwszej propozycji nie przedstawiają właściwej kwoty odszkodowania. Liczą na to, że poszkodowany zadowoli się zaniżonym odszkodowaniem. Jeżeli jednak nie - wymiana listów i decyzji może się ciągnąć miesiącami. A samochód stoi w warsztacie. Wielu poszkodowanych zastanawia się, czy nie można tego prościej rozwiązać.

Można. Odpowiedzią na problemy kierowców jest odkup szkody OC. Odkupującym jest firma odszkodowawcza. Jest to wyspecjalizowana kancelaria zajmująca się skutecznym dochodzeniem odszkodowań. Robi to za swoich klientów. Przekazuje ona poszkodowanemu właściwą kwotę odszkodowania. Powstaje w ten sposób wierzytelność. Teraz to firma odszkodowawcza dochodzi odszkodowania od ubezpieczyciela. Ma ona ku temu środki i wiedzę. Tymczasem poszkodowany już może naprawić swoje auto i nie musi martwić się ubezpieczycielem.

Kontakt z kancelarią odszkodowawczą

Pomoc kancelarii odszkodowawczej to nierzadko jedyna możliwa droga do uzyskania jakichkolwiek pieniędzy od zakładu ubezpieczeń. Obecnie większość z kancelarii umożliwia kontakt drogą internetową. Można więc zgłosić swoją sprawę i przekazać niezbędne dokumenty poprzez e-mail lub dedykowany formularz na stronie internetowej. Dzięki temu wymiana informacji pomiędzy poszkodowanym a kancelarią jest niemal natychmiastowa. Pozwala to na sprawniejsze informowanie klienta m.in. o postępach w sprawie. Kancelarie odszkodowawcze nie zajmują się wyłącznie szkodami materialnymi. Pomagają również w uzyskaniu wielu innych świadczeń powypadkowych jak np. zadośćuczynienie czy renta. Niestety niemal w każdym przypadku, kwoty świadczeń zaproponowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe, nie są w stanie pokryć wszystkich szkód komunikacyjnych, materialnych i osobowych. Z uwagi na to, coraz większa liczba osób poszkodowanych, decyduje się na kontakt z doświadczoną kancelarią odszkodowawczą.

Średnia ocena: 4.75