Dochodzenie odszkodowań

Dochodzenie odszkodowań to proces wieloetapowy. W zależności od rodzaju wypadku, samo dochodzenie odszkodowań jest inne. I samo działanie będzie się nieco różniło. Niektóre sprawy mają bardziej złożoną strukturę, inne są łatwiejsze. Z naszą pomocą samo dochodzenie odszkodowań nie jest trudne! W procesie składającym się z kilku etapów otrzymasz kwotę potrzebną na pokrycie wszystkich Twoich strat i zdrowia. Zobacz w jaki sposób postarać się o wypłatę należnego odszkodowania.

Dochodzenie odszkodowań
1

Przy szkodzie rzeczowej w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

1

Uzupełnienie

formularza weryfikacji

2

Telefon

w ciągu 48h

3

Weryfikacja

Twojego kosztorysu

4

Dopłata

do Twojego odszkodowania

5

Nie wygrasz

nie płacisz

Uzyskaj odszkodowanie

1 Formularz weryfikacji

Wypełnienie formularza jest niezwykle proste. Wystarczy, że opiszesz krótko wypadek, a także problem z odszkodowaniem. Następnie do informacji podajesz dane kontaktowe. Nie zapomnij też dołączyć kosztorysu i innych dokumentów. Dzięki temu dochodzenie odszkodowania będzie szybsze i bardziej efektywne.

2 Kontakt telefoniczny w ciągu 48h

Podczas krótkiej rozmowy w dogodnym dla ciebie czasie uzyskujemy precyzyjne informacje na temat Twojej sprawy. Są to podstawowe dane dotyczące wypadku, oraz postępowaniu ubezpieczyciela. To też czas dla Ciebie - możesz zadać pytania i wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Gwarantujemy, że udzielimy Ci wyczerpującej odpowiedzi w przystępny sposób.

3 Weryfikacja kosztorysu

Nasz specjalista dokładnie sprawdza kosztorys i całą nadesłaną dokumentację. Analizuje, gdzie popełniono błąd w wyliczeniach i w jaki sposób zaniżono Twój kosztorys. Sprawdza też, ile wart jest Twój samochód. Wszystkie te informacje pomagają w ustaleniu właściwej kwoty odszkodowania.

4 Wypłata odszkodowania

Na podstawie wykonanej analizy informujemy Cię o przyznanej dopłacie. W krótkim czasie otrzymujesz całą kwotę na swoje konto. Teraz możesz już naprawić swoje auto i zapomnieć o wypadku. Jest to suma, która pozwoli pokryć wszystkie szkody.

5 Nie wygrywasz, nie płacisz

Za żadną czynność nie musisz dodatkowo płacić! Nie ponosisz więc dodatkowych strat związanych z wypadkiem. Naszą prowizję pobieramy w momencie, gdy uzyskasz już odszkodowanie. Nie płacisz nic, póki nie wygrasz.

2

W rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

1

Uzupełnienie

formularza weryfikacji

2

Kontakt

z Tobą w ciągu 48h

3

Weryfikujemy

Twojej szkody

4

Wypłata

pieniędzy

5

Nie wygrywasz

nie płacisz!

Uzyskaj odszkodowanie

1 Uzupełnienie formularza weryfikacji

Nasz formularz jest bezpłatny i prosty w obsłudze. Przesyłasz swoje dane kontaktowe i opis zdarzenia, które miało miejsce. Nic nie płacisz! koniecznie dołącz swój numer telefonu oraz jeśli posiadasz zdjęcie szkody. Pomoże to w sprawie jeśli chodzi o dochodzenie odszkodowania.

2 Kontakt w ciągu 48h

Dzwonimy do Ciebie w przeciągu 48h lub szybciej. Zależy nam na łatwym i sprawnym kontakcie z klientem. Każdy jest dla nas tak samo istotny i ważny. Nasz konsultant z pewnością odpowie na wszystkie nurtujące Ciebie pytania. Wyjaśni też, w jaki najprostszy sposób Twoja sprawa zostanie rozwiązana.

3 Weryfikacja Twojej szkody

Zapoznajemy się ze szkodą, jakiej doświadczyłeś i przedstawiamy Tobie najkorzystniejszą propozycję. Pomożemy uzyskać Ci odszkodowanie za zniszczone zdrowie, budynki gospodarcze czy sprzęt rolniczy. Osobom, które doznały szkody, a znajdowały się na terenie Twojego gospodarstwa rolnego też przysługuje odszkodowanie.

4 Wypłata pieniędzy

Jak najwyższa kwota Twojego odszkodowania jest dla nas priorytetem. To Ty decydujesz, jaką formę wypłaty wybierasz. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś w sprawie o dochodzenie odszkodowania otrzymał bardzo duże pieniądze. Czasem jest to nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych!

5 Nie wygrywasz nie płacisz!

Dopóki nie wygramy Twojej sprawy, Ty nie otrzymasz należnych Ci pieniędzy, nic nie płacisz. Nie wymagamy również opłat przedwstępnych. Gdy sprawa jest zakończona, rozliczamy się z Tobą na zasadzie prowizji. Nic nie tracisz na naszej współpracy!

3

W wypadkach przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

1

Uzupełnienie

formularza kontaktowego

2

Informacja zwrotna

w ciągu 48h

3

Weryfikacja

Twójego zgłoszenia

4

Wypłata

odszkodowania

5

Nie wygrasz

nie płacisz

Uzyskaj odszkodowanie

1 Uzupełnienie formularza

Poprzez prosty formularz przesyłasz nam informację na temat wypadku i Twojego odszkodowania. Zamieszczasz również swoje dane - ułatwi to naszym specjalistom kontakt z Tobą. Ważne też, żebyś załączył dokumenty związane z wypadkiem w pracy i ubieganiem się o odszkodowanie.

2 Informacja zwrotna w ciągu 48h

Kontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Podczas rozmowy dowiesz się więcej o należnych Ci świadczeniach. Możesz też odpowiedzieć bardziej szczegółowo na temat wypadku i starań o odszkodowanie. Odpowiadamy także na każde Twoje pytanie. Otrzymasz także szczegółową informację na temat dalszych procedur.

3 Weryfikacja zgłoszenia

Dokładnie analizujemy i weryfikujemy informacje, które nadesłałeś. Dzięki temu jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie obliczyć należne Ci odszkodowanie. Pamiętamy nie tylko o odszkodowaniu za wypadek, ale także o dodatkowych świadczeniach, które podwyższają kwotę wypłaty.

4 Wypłata odszkodowania

Po analizie Twojego przypadku możemy przystąpić do walki o odszkodowanie dla Ciebie. W Twoim imieniu negocjujemy z ubezpieczycielem, albo kierujemy sprawę do sądu. W wyniku naszych działań otrzymasz znacznie wyższe odszkodowanie, niż w przypadku, gdybyś działał sam. To nawet kilka tysięcy złotych!

5 Nie wygrasz - nie płacisz

Zastanawiasz się, ile to wszystko kosztuje? Mniej, niż Ci się wydaje. Nie ponosisz też żadnych dodatkowych kosztów. Nie dopłacasz za żadne czynności, nie ponosisz też kosztów sądowych. Nasze wynagrodzenie to jedynie prowizja pobierana z wypłaconego już odszkodowania. Nic więc nie ryzykujesz przy korzystaniu z naszych usług.

4

Za zniszczony budynek

Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

1

Uzupełnienie

formularza na naszej stronie

2

Kontakt

szybko i sprawnie

3

Analiza

Twoich dokumentów

4

Wypłata

rekompensaty

5

Nie wygrasz

nie płacisz!

Uzyskaj odszkodowanie

1 Uzupełnienie formularza na stronie

Na naszej stronie znajdziesz przejrzysty formularz kontaktowy. Uprości on wzajemny kontakt. Wystarczy, że wpiszesz swoje dane i opiszesz problem z odszkodowaniem. Możesz także dołączyć kosztorys i protokół sporządzony przez ubezpieczyciela. Daje nam to pełny obraz sytuacji i umożliwia wstępną analizę.

2 Oddzwaniamy

Kontaktujemy się z Tobą w porze, którą sam wybierzesz. Dzięki temu nie przeszkadzamy Ci w życiu prywatnym i zawodowym. Usłyszysz od nas pytania, które pomagają nam w lepszym zrozumieniu sprawy i skuteczniejszym dochodzeniu odszkodowania. Sam możesz również zadać dowolne pytanie. Wyjaśniamy w przystępny sposób wszystkie trudne kwestie!

3 Analiza dokumentów

To bardzo ważny etap w dochodzeniu odszkodowań. Wszystko, co przesłałeś poddawane jest analizie przez naszego specjalistę. Sprawdza on, do jakich szkód doszło, oraz jak opisał je specjalista ubezpieczyciela. Sprawdza również, czy prawidłowo wyceniono koszty naprawy i nie zastosowano trików prowadzących do niższego odszkodowania. Dokładna analiza pomaga oszacować pełne odszkodowanie.

4 Wypłata rekompensaty

W sprawie wypłaty odszkodowania kontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe. Dzięki temu otrzymujesz pieniądze na remont zaskakująco szybko. Jest to pełna kwota odszkodowania, jaka Ci się należy.

5 Nie wygrywasz - nie płacisz

Warto przypomnieć o kosztach. Nie żądamy opłat za analizę, przygotowanie i prowadzenie Twojej sprawy. Nie musisz więc martwić się o finanse. Nasze honorarium jest bardzo jasno określone. Pobieramy jedynie prowizję od wypłaconego odszkodowania. Jeżeli więc go nie otrzymasz - nie ponosisz kosztów. Nic nie ryzykujesz!

5

OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

1

Zgłoszenie

roszczenia

2

Połączenie

telefoniczne

3

Weryfikacja

wszystkich informacji

4

Wnioskowanie

do ZUS i OFE

5

Wypłata

wszystkich środków

Uzyskaj odszkodowanie

1 Zgłoszenie roszczeń

Na naszej stronie internetowej znajdziesz formularz, dzięki któremu skontaktujesz się z nami. Ważne, abyś opisał o co się ubiegasz i jaki jest Twój stopień pokrewieństwa ze zmarłym. Powinieneś również dołączyć dokumenty ważne dla prowadzenia sprawy, w tym akt zgonu, czy akt małżeństwa. Uzupełnij też swoje podstawowe dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

2 Połączenie telefoniczne

Kontakt telefoniczny z Tobą jest dla nas bardzo ważny. W ten sposób potwierdzamy, że chcesz ubiegać się o środki z OFE. Potwierdzamy także zgodność wszystkich danych i informujemy Cię o dalszych krokach. Jesteśmy też otwarci na Twoje pytania. Służymy Ci fachową, ale przystępną wiedzą na każdym etapie postępowania.

3 Weryfikacja

To etap, w którym nadesłane dokumenty analizujemy we wnikliwy sposób. Sprawdzamy, jakie środki Ci się należą i w jakiej części. Ustalamy także, czy i gdzie bliski zmarły miał konta emerytalne. Ty nie musisz nam takich danych dostarczać - zajmujemy się także poszukiwaniem tego typu informacji.

4 Wniosek do ZUS I OFE

Po weryfikacji czas na kontakt z ZUS i funduszem. Nie musisz się tym zajmować. W Twoim imieniu są składane odpowiednie wnioski zarówno do ZUS i OFE. Na ten etap składa się także oczekiwanie na odpowiedź, oraz kontrola spływających pism.

5 Wypłata środków

Po pozytywnym rozpatrzeniu sprawy przez instytucje szybko znajdziesz pieniądze na swoim koncie. Pamiętaj, że do momentu wypłaty nie płacisz za nasze usługi. Dopiero na końcu pobieramy prowizję. Nie wygrasz - nie płacisz.

6

Za śmierć bliskiej osoby

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

1

Zgłoszenie

roszczenia

2

Kontakt

z Tobą

3

Weryfikacja

Twojej sprawy

4

Wypłata

pieniędzy

5

Nie wygrasz

nie płacisz

Uzyskaj odszkodowanie

1 Zgłoszenie roszczenie

Prześlij do nas swoje zgłoszenie z numerem telefonu- ułatwi nam to kontakt z Tobą. Opisz stopień pokrewieństwa, jaki łączył Ciebie z osobą, którą straciłeś. Wiemy, że ból i cierpienie jakiego doświadczyłeś jest dotkliwy. Zrobimy wszystko, by Ci pomóc.

2 Kontakt z Tobą

Dokładamy starań, by zadzwonić do Ciebie w ciągu 48h od momentu zgłoszenia sprawy. Po śmierci bliskiej osoby masz 20 lat, by ubiegać się o dochodzenie odszkodowania. Wspólnie ustalimy jak najlepszą formę kontaktu z Tobą. Jeżeli masz jakieś pytania, jesteśmy otwarci.

3 Weryfikacja sprawy

W przypadku śmierci członka rodziny zdajemy sobie sprawę z bólu i trudnej sytuacji życiowej, jaka ma miejsce. Przysługuje Ci także zwrot kosztów pogrzebu. Jeśli osoba zmarła była jedynym żywicielem rodziny również renta. Jednak sprawcą wypadku nie może być osoba zmarła.

4 Wypłata pieniędzy

Działamy szybko, chcemy żeby należne Tobie pieniądze zostały niezwłocznie wypłacone. Sam wybierasz, czy pieniądze dostajesz do ręki czy na konto bankowe.

5 Nie wygrywasz nie płacisz

Do tego momentu dochodzenie odszkodowania jest bezpłatne. My pobieramy jedynie prowizję, za odszkodowanie, które dla Ciebie uzyskaliśmy. Nie ma również, żadnych ukrytych kosztów, czy opłat przedwstępnych.

7

Za zaniżony kosztorys pojazdu

Zaniżony kosztorys pojazdu

Zaniżony kosztorys pojazdu

1

Wypełnienie

formularza weryfikacyjnego

2

Kontakt

w dogodnym terminie

3

Weryfikacja

Twojego kosztorysu

4

Dopłata

do Twojego kosztorysu

5

Nie wygrasz

nie płacisz!

Uzyskaj odszkodowanie

1 Wypełnienie formularza weryfikacyjnego

To proste, przesyłasz do nas swoje dane, z kosztorysem, który został zaniżony. Formularz jest bezpłatny i prosty w obsłudze, jego wypełnienie zajmie Ci 3 minuty. Pamiętaj o numerze telefonu- ułatwi to kontakt z konsultantem.

2 Kontakt z Tobą

Mamy 48h na skontaktowanie się z Tobą. Wybierasz najkorzystniejszy sposób komunikacji. możesz wybrać preferowaną dla Ciebie godzinę rozmowy telefonicznej. Pytamy o Twój przypadek, a do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.

3 Weryfikacja Twojego kosztorysu

Dokumenty, które do nas przesłałeś zostają poddane szczegółowej analizie. Krok po kroku przedstawimy Ci jakie masz opcje. Zawsze wybieramy najbardziej korzystne rozwiązanie, z zyskiem dla Ciebie.

4 Dopłata do Twojego kosztorysu

W prawie 85% przypadków poszkodowani otrzymywali zaniżone odszkodowanie. Towarzystwa Ubezpieczeniowe od dawna stosują takie praktyki, jeśli chodzi o dochodzenie odszkodowania. Wiemy jak sobie z nimi poradzić, także w przypadku zaniżania kosztorysów pojazdów.

5 Nie wygrywasz nie płacisz

Dopóki Twoja sprawa nie zostanie zakończona z korzyścią dla Ciebie nie ponosisz żadnych kosztów. Rozliczamy się z Tobą dopiero po uzyskaniu dla Ciebie satysfakcjonującej rekompensaty.

8

W przypadku zaniżonego świadczenia

Zaniżone odszkodowanie

Zaniżone odszkodowanie

1

Wypełnij

formularz

2

Kontakt

z Tobą

3

Analiza

Twojego przypadku

4

Dopłata

do Twojego odszkodowania

5

Nie wygrasz

nie płacisz

Uzyskaj odszkodowanie

1 Przesłanie dokumentów

Już po pierwszym kontakcie z nami jesteśmy w stanie rozpoznać Twoją sprawę. Wystarczy, że opiszesz, w jaki sposób zaniżono Twoje odszkodowanie. Konieczne jest również, abyś przesłał nam dokumenty związane z wypłatą odszkodowania. Na koniec podajesz jedynie dane kontaktowe.

2 Kontakt z Tobą

Oddzwaniamy do ciebie maksymalnie w ciągu 48 godzin. Możesz nas również poprosić o kontakt w wybranej godzinie i terminie. Podczas rozmowy potwierdzamy wszystkie informacje z formularza i zadajemy kilka kluczowych pytań o toczące się postępowanie. W tym czasie również możesz zadać nam pytania dotyczące Twojej sprawy. Jest dla nas ważne, abyś zyskał nową i wartościową wiedzę.

3 Analiza

Nasi specjaliści z uwagą przyglądają się Twojej sprawie. Sprawdzamy, w jaki sposób wyliczono Twoje odszkodowanie i czy uwzględniono wszystkie ważne czynniki. Na tej podstawie wyliczamy prawdiłową wysokość odszkodowania, o czym niezwłocznie Cię informujemy.

4 Dopłata do odszkodowania

Po dogłębnej analizie otrzymujesz pieniądze tak szybko, jak to możliwe. Nie przeciągamy procedur. Dzięki temu nie musisz się martwić o to, kiedy będziesz mógł zacząć korzystać ze swojego samochodu i wrócić do zwykłego trybu życia. Dzięki nam otrzymasz nawet kilka tysięcy złotych więcej za swój samochód.

5 Nie wygrasz - nie płacisz

Obawiasz się, że niewiele zostanie Ci z przyznanej opłaty? Niesłusznie! Pobieramy jedynie niewielką prowizję. Nie ponosisz też żadnych dodatkowych kosztów związanych z analizą i prowadzeniem sprawy. Tak samo nie musisz się martwić o finał sprawy i kolejne koszty. Prowizja pobierana jest jedynie po szczęśliwym finale sprawy.