/

Finanse
Sankcja kredytu darmowego Citi Handlowy – kredyt bez kosztów

Sankcja kredytu darmowego Citi Handlowy – kredyt bez kosztów

 • Darmowy kredyt Citi Handlowy – sprawdź, czy Ci się należy!

 • Sankcja kredytu darmowego Citi Handlowy jest możliwa, jeśli bank popełnił błąd.

 • Kwalifikują się kredyty w trakcie spłaty i spłacone nie dawniej niż rok przed wysłaniem dokumentów do analizy.

Chcę uzyskać rekompensatę za błędy w umowie

Masz zaciągnięty kredyt w Citi Handlowym? A może nie dawniej niż 11 miesięcy temu taki kredyt został przez Ciebie spłacony? Jeśli tak, to najprawdopodobniej możesz skorzystać z sankcji kredytu darmowego, dzięki której dostaniesz rekompensatę finansową za błędy w umowie kredytowej. Z naszych statystyk wynika, że aż 9 na 10 umów zawiera błędy lub braki umożliwiające zwrot kosztów kredytu!

Jakie korzyści może zapewnić sankcja kredytu darmowego Citi Handlowy?

Sankcja kredytu darmowego może Ci zapewnić naprawdę spore korzyści finansowe. Działa to tak, że ustawa o kredycie konsumenckim przewiduje dla kredytobiorców rekompensatę za niewłaściwie sporządzone umowy kredytowe.

Chodzi o takie umowy, które zawierają błędy lub brakuje w nich wymaganych ustawowo informacji. Jako kredytobiorca możesz się starać o bardzo korzystną rekompensatę finansową, jeśli Twoja umowa zawiera błędy lub brakuje w niej informacji.

Niestety bank nie wypłaci Ci tej rekompensaty po samym złożeniu przez Ciebie oświadczenia. Konieczne będzie wejście na drogę sądową, co wiąże się z trzema negatywnymi aspektami:

 1. Rozprawy sądowe w sprawie sankcji kredytu darmowego trwają od kilku miesięcy do nawet 2 lat, więc okres oczekiwania na pieniądze może być bardzo długi.
 2. Każda sprawa w sądzie wiąże się z ryzykiem, a w razie przegranej trzeba też ponieść koszty sądowe.
 3. Żeby mieć szansę na wygraną, musisz zatrudnić adwokata lub radcę prawnego. Będzie Cię to sporo kosztować, niezależnie od wyniku sprawy.

Mamy jednak dla Ciebie szybsze i w pełni bezpieczne rozwiązanie. Prześlij do nas swoją umowę kredytową z Citi Handlowego lub innego banku. Nasi eksperci bezpłatnie ją dla Ciebie przeanalizują i sprawdzą, czy możesz skorzystać z sankcji kredytu darmowego.

Jeśli tak, to w ciągu kilku lub kilkunastu dni dostaniesz od nas rekompensatę finansową, a my skierujemy sprawę do sądu, ale bez Twojego udziału. Gdy już wygramy sprawę w sądzie, dostaniesz drugą część rekompensaty. Jeżeli Twój kredyt będzie nadal w trakcie spłaty, to raty znacząco się zmniejszą.

Potrzebuję pomocy przy sankcji kredytu darmowego

Kto może skorzystać z sankcji kredytu darmowego?

Sankcja kredytu darmowego Citi Handlowy jest dostępna na osób, które zaciągnęły kredyt konsumencki, zgodny z wymogami Ustawy o kredycie konsumenckim. To jednak nie wszystko, bo konkretne wymogi do sankcji kredytu darmowego zakładają również, że:

 • kredyt był zaciągnięty przez osobę prywatną,
 • umowa kredytowa została podpisana po 17 stycznia 2014 roku,
 • kredyt opiewał na kwotę niższą niż 255 550 zł lub równowartość tej kwoty w innej walucie,
 • w trakcie spłaty nie było żadnych opóźnień dłuższych niż 30-dniowe,
 • kredyt jest w trakcie spłaty lub został spłacony nie wcześniej niż 11 miesięcy przed wysłaniem umowy kredytowej do analizy.

Jakie błędy można odszukać w umowach kredytowych Citi Handlowy?

Błędy i niedociągnięcia w treści umowy kredytowej mogą Ci umożliwić skorzystanie z sankcji kredytu darmowego Citi Handlowy. Zgodnie z tym przepisem umowa kredytowa musi zawierać określone informacje, a ich brak lub nieprawidłowe umieszczenie może skutkować możliwością uzyskania zwrotu kosztów kredytu. Jakie błędy pojawiają się najczęściej?

sankcja kredytu darmowego citi handlowy
 1. Warto zwrócić uwagę na błędnie obliczone pozaodsetkowe koszty kredytu, które obejmują różnorodne opłaty, takie jak ubezpieczenie kredytu, podatek, marża itp. Możesz skorzystać sankcji w przypadku popełnienia przez bank jakiegokolwiek błędu podczas obliczeń tych kosztów.
 2. Kolejnym istotnym aspektem jest przekroczenie ustawowo określonej maksymalnej wartości pozaodsetkowych kosztów kredytu dla umów zawartych po 18 grudnia 2022 roku. Nawet minimalne przekroczenie tego limitu przez bank otwiera możliwość skorzystania z sankcji w postaci kredytu darmowego.
 3. Różnica między kwotą otrzymaną przez kredytobiorcę a kwotą zawartą w umowie stanowi ważną kwestię. W przypadku jakiejkolwiek niezgodności kredytobiorca może skorzystać z sankcji kredytu darmowego.
 4. Dodatkowo należy zwrócić uwagę na ewentualne błędy dotyczących oprocentowania kredytu. Błędnie obliczone lub nieprawidłowo wpisane oprocentowanie może znacząco wpłynąć na koszty kredytu, prowadząc do strat finansowych kredytobiorcy nawet o kilkaset złotych. Pamiętaj o tym zagrożeniu i dokładnie sprawdź swoją umowę kredytową, bo być może kwalifikuje się ona do sankcji kredytu darmowego.

Citi Handlowy wcześniejsza spłata kredytu – czy można skorzystać z sankcji kredytu darmowego?

Wcześniejsza spłata kredytu w Citi Handlowym nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z sankcji kredytu darmowego. Jako kredytobiorca masz pełne prawo do spłacenia kredytu przed terminem i w żaden sposób nie wpływa to na Twoje prawo do złożenia do banku oświadczenia o sankcji kredytu darmowego.

Oczywiście musisz mieć świadomość, że rekompensata z tytułu sankcji kredytu darmowego będzie mniejsza o kwotę, którą udało Ci się oszczędzić na kosztach kredytu w związku z wcześniejszą spłatą.

Jak skorzystać z sankcji kredytu darmowego w Citi Handlowy?

Jeśli chcesz skorzystać z sankcji kredytu darmowego w Citi Handlowym, to koniecznie trzeba będzie złożyć do banku oświadczenie o sankcji kredytu darmowego.

W takim oświadczeniu musisz zawrzeć swoje dane, a także wskazać, z jakiego powodu bank powinien Ci zwrócić koszty kredytu. Oświadczenie musi zatem wskazywać konkretne błędy w umowie. Niestety nie są one łatwe do znalezienia, bo nawet eksperci muszą na to poświęcać wiele godzin. Na dodatek banki odrzucają takie oświadczenie, informując, że jako kredytobiorca możesz skierować sprawę na drogę sądową i tam dochodzić swoich racji.

Skorzystaj z sankcji kredytu darmowego

Nie chcesz tracić czasu, ryzykować i przepłacać za prawnika? Wyślij umowę do bezpłatnej analizy. Jeśli kwalifikuje się ona do sankcji, to wypłacimy Ci konkretną rekompensatę w ciągu 14 dni roboczych.

artykuły na naszym blogu

Wiedza o odzyskiwaniu odszkodowań

Najnowsza wiedza odszkodowawcza czeka na Ciebie. Znamy się na tym!

Czytaj więcej z tej kategorii
jak sprawdzać klauzle w umowach kredytowych

28.05.2024

9 min

Klauzule i warunki umowy kredytowej – na co zwrócić uwagę, jakie są konsekwencje

Sprawdź, jakie błędy najczęściej występują w umowach kredytowych. Jeśli powstały z winy banku, masz szansę na spory zysk....

Finanse

unieważnienie umowy kredytowej kiedy można

24.05.2024

10 min

Odstąpienie od umowy kredytowej – jak to zrobić, kto się kwalifikuje

Kredytobiorca ma prawo do odstąpienia od umowy kredytowej bez podawania powodu. Zobacz, co musisz zrobić, żeby anulować kredyt....

Finanse

darmowy kredyt warunki

23.05.2024

11 min

Darmowy kredyt – kto go otrzyma, jakie są warunki

Pomożemy bezpłatnie sprawdzić, czy możesz darmowy kredyt można zastosować dla Twojej pożyczki...

Finanse

empty_placeholder

Uzyskaj dodatkowe środki za błędne zapisy w Twojej umowie

Analiza Twojej umowy kredytowej potrwa maksymalnie 3 dni!

Kredyty gotówkowe

Kwota do 255 550,00 PLN

Kredyty po 17.01.2014 r.

Rok od zamknięcia kredytu

Bezpłatna analiza 0 zł

Zgłoś sprawę on-line