/

Finanse
Sankcja kredytu darmowego Pekao SA – należą Ci się pieniądze

Sankcja kredytu darmowego Pekao SA – należą Ci się pieniądze

 • Darmowy kredyt w Pekao – sprawdź, czy Twoja umowa się kwalifikuje.

 • Pekao SA sankcja kredytu darmowego jest możliwa, jeśli bank popełnił błąd.

 • Sankcja w Pekao jest możliwa przy kredycie w trakcie spłaty lub spłaconym maks. rok temu.

Chcę odzyskać pieniądze od Pekao SA

Sankcja kredytu darmowego Pekao SA jest jak najbardziej możliwa do uzyskania. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz odzyskać sporo pieniędzy i znacząco zmniejszyć przyszłe raty kredytu. Wystarczy chociażby jeden błąd w umowie, żeby skorzystać z sankcji kredytu darmowego w Pekao! Bezpłatnie sprawdź, czy Twój kredyt się kwalifikuje.

Sankcja kredytu darmowego Pekao SA – na czym to polega?

Sankcja kredytu darmowego to prawo, dzięki któremu możesz spłacać kredytu bez jakichkolwiek kosztów. Oznacza to, że bank będzie musiał Ci zwrócić poniesione już przez Ciebie koszty, a po orzeczeniu sankcji raty Twojego kredytu bardzo mocno się zmniejszą.

Jeżeli masz już spłacony kredyt, to wówczas rekompensata od banku będzie znacznie wyższa, bo nie będzie już przyszłych rat, które mogłyby się zmniejszyć. Niezależnie od tego, na jakim etapie spłacania kredytu jesteś, warto sprawdzić, czy możesz skorzystać z sankcji kredytu darmowego Pekao SA. Aż 9 na 10 umów się kwalifikuje, więc szansa jest naprawdę wysoka!

Chcę spłacać kredyt w Pekao za darmo!

Kiedy można skorzystać z sankcji kredytu darmowego w Pekao?

Wiesz już, co zyskasz dzięki sankcji kredytu darmowego. Pozostaje jeszcze kwestia tego, czy Twój kredyt spełnia podstawowe wymogi dotyczące sankcjonowania umowy. Odpowiedz sobie na poniższe pytania, a jeśli masz jakieś wątpliwości, to po prostu wyślij do nas kopię swojej umowy kredytowej. Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i bezpłatnie sprawdzimy, czy Twoja umowa zawarta z Pekao SA umożliwia sankcję kredytu darmowego.

 1. Czy zaciągnięty przez Ciebie kredyt nie obejmował kwoty wyższej niż 255 550 zł?
 2. Czy zaciągnąłeś kredyt jako osoba prywatna?
 3. Umowa kredytowa została podpisana po 17 stycznia 2014 roku?
 4. Wszystkie raty były przez Ciebie spłacane terminowo?
 5. Kredyt jest w trakcie spłaty lub został spłacony nie dawniej niż 11 miesięcy temu? (lub ew. nie dawniej niż 11 miesięcy temu bank zwrócił CI prowizję za wcześniejszą spłatę)
Przesyłam umowę kredytową do bezpłatnej analizy

Jakie błędy Pekao SA i innych banków uprawniają do skorzystania z sankcji kredytu darmowego?

Sankcja kredytu darmowego Pekao SA wymaga błędu ze strony banku lub też braku informacyjnego w umowie kredytowej. Ustawa o kredycie konsumenckim przewiduje kilka konkretnych błędów, które umożliwiają skorzystanie z prawa do spłacania kredytu bez kosztów ze strony kredytobiorcy.

sankcja kredytu darmowego Pekao SA

Najpopularniejsze błędy w umowach zawieranych z Pekao oraz innymi bankami to:

 1. Różnica między realną kwotą kredytu a kwotą w umowie kredytowej

  Czy wiesz, że kwota, której bank udzielił Ci w ramach kredytu, może się różnić od kwoty w umowie kredytu? Taka różnica może być mniejsza lub większa, ale nie zmienia to faktu, że uprawnia do skorzystania z sankcji kredytu darmowego w Pekao lub w innym banku.

 2. Błędy związane z oprocentowaniem kredytu

  Oprocentowanie kredytu jest ściśle związane z sumą kredytu. Twoje straty związane ze źle podanym oprocentowaniem mogą wynosić nawet kilkaset złotych. Taki błąd również umożliwia wykorzystanie prawa do spłacania kredytu za darmo.

 3. Błędnie obliczona kwota pozaodsetkowych kosztów kredytu

  Pozaodsetkowe koszty kredytu mogą być bardzo różne, w zależności od umowy. Istnieje całkiem spora szansa, że Pekao SA lub inny bank popełnił błąd w tej kwestii, źle obliczając kwotę należną za ubezpieczenie kredytu, podatek od kredytu, marżę czy opłaty notarialne.

 4. Niedopuszczalna kwota pozaodsetkowych kosztów kredytu

  Pozaodsetkowe opłaty związane z kredytem zaciągniętym po 18 grudnia 2022 roku nie mogą przekraczać 45% całkowitej kwoty kredytu. Jeśli bank obciążył Twój kredyt wyższymi kosztami, to masz niezaprzeczalne prawo, żeby spłacać kredyt za darmo po skorzystaniu z sankcji kredytu darmowego Pekao SA.

Chcę skorzystać z sankcji kredytu darmowego w Pekao

Jak skorzystać z sankcji kredytu darmowego w Pekao SA?

Chcesz skorzystać z sankcji kredytu darmowego w Pekao SA? W takim razie musisz złożyć do banku oświadczenie o sankcji kredytu darmowego. W oświadczeniu trzeba zawrzeć niezbędne informacje, żeby bank w ogóle podjął się rozpatrzenia Twojej sprawy.

Muszą tam być Twoje dane, dane banku, informacje o umowie kredytowej i przede wszystkim podstawa prawna skorzystania z sankcji kredytu darmowego.

Co więcej, w oświadczeniu musisz też wskazać konkretne błędy, które uprawniają Cię do skorzystania z sankcji kredytu darmowego w Pekao SA. To najtrudniejsza kwestia, bo niestety znalezienie błędów wymaga specjalistycznej wiedzy i analitycznego myślenia. Możesz oczywiście zapłacić kancelarii prawnej, żeby odszukała błędy i wystosowała oświadczenie do Pekao w Twoim imieniu. Niestety takie rozwiązanie wcale nie gwarantuje, że wygrasz sprawę i odzyskasz należne pieniądze od banku.

Zamiast tego możesz skorzystać z naszej bezpłatnej analizy Twojej umowy kredytowej. Gwarantujemy Ci gotówkę nawet w ciągu kilkunastu dni, jeśli Twoja sprawa będzie się kwalifikować do procesowania w sądzie.

Przesyłam umowę kredytową do bezpłatnej analizy

Pekao wcześniejsza spłata kredytu – czy można skorzystać z sankcji kredytu darmowego?

Sankcje kredytu darmowego Pekao SA są możliwe również dla kredytobiorców, którzy przedwcześnie spłacili kredyt, dokonując nadpłat.

Kwota rekompensaty od banku będzie wtedy mniejsza, ponieważ sam kredyt był nieco tańszy ze względu na wcześniejszą spłatę. Im krótszy okres kredytowania, tym mniejsze wynagrodzenie dla banku. Nadpłacanie kredytu to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które chcą zmniejszyć całkowity koszt kredytu. Nie zmienia to jednak faktu, że najkorzystniejszym rozwiązaniem dla każdego kredytobiorcy, który ma zaciągnięty kredyt w Pekao, jest skorzystanie z sankcji kredytu darmowego.

artykuły na naszym blogu

Wiedza o odzyskiwaniu odszkodowań

Najnowsza wiedza odszkodowawcza czeka na Ciebie. Znamy się na tym!

Czytaj więcej z tej kategorii
kalkulator kredytu frankowego

16.07.2024

12 min

Kalkulator frankowicza - bezpłatnie oblicz nadpłatę, ile wyniesie zwrot

Kalkulator frankowicza to narzędzie, które pozwoli Ci obliczyć, jak będą wyglądać rozliczenia z bankiem po unieważnieniu, odfrankowieniu lub ugodzie....

Finanse

jak sprawdzać klauzle w umowach kredytowych

28.05.2024

9 min

Klauzule i warunki umowy kredytowej – na co zwrócić uwagę, jakie są konsekwencje

Sprawdź, jakie błędy najczęściej występują w umowach kredytowych. Jeśli powstały z winy banku, masz szansę na spory zysk....

Finanse

unieważnienie umowy kredytowej kiedy można

24.05.2024

10 min

Odstąpienie od umowy kredytowej – jak to zrobić, kto się kwalifikuje

Kredytobiorca ma prawo do odstąpienia od umowy kredytowej bez podawania powodu. Zobacz, co musisz zrobić, żeby anulować kredyt....

Finanse

empty_placeholder

Uzyskaj dodatkowe środki za błędne zapisy w Twojej umowie

Analiza Twojej umowy kredytowej potrwa maksymalnie 3 dni!

Kredyty gotówkowe

Kredyty zaciągnięte po 17.01.2014 r.

Kwota do 255 550,00 PLN

11 miesięcy od zamknięcia kredytu

Bezpłatna analiza 0 zł

Zgłoś sprawę on-line