Odszkodowania po wypadku i komunikacyjne

Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny

Sprawdź bezpłatnie wysokość rekompensaty

czytaj więcej »
  1. większa rekompensata
  2. szybsza wypłata
  3. mniej formalności
  4. rekompensata za uszkodzony samochód

Sprawdź wysokość odszkodowania

szkoda rzeczowa w pojeździe

SZKODA RZECZOWA W POJEŹDZIE

Jeśli Twój samochód doznał szkody, a Ty chcesz odzyskać należne Ci pieniądze skontaktuj się z nami. Zapewniamy pomoc na każdym etapie. Otrzymasz więcej pieniędzy w krótszym czasie. Sprawdź, jak to działa!

pon.  -  pt. 8:00 - 18:00

Po wypadku samochodowym każdy kierowca chce szybko odzyskać należne mu odszkodowanie. Często wiąże się to z długim oczekiwaniem ze strony ubezpieczyciela oraz przedłużającym się dostarczaniem niezbędnych dokumentów. Każdy uczestnik wypadku ma prawo do odszkodowania, z wyjątkiem jego sprawcy. Poszkodowany kierowca nie wie, na co może liczyć w przypadku odszkodowania. Szkody, na które są narażone osoby poszkodowane, mogą dotyczyć:
szkód materialnych
szkód osobowych
Szkody osobowe to wszystkie obrażenia poniesione przez uczestników wypadku. Za nie ubezpieczyciel powinien wypłacić odszkodowanie za wypadek komunikacyjny. Wypłacone pieniądze mogą zostać przeznaczone na leczenie i rehabilitację. Oznacza to także zwrot wydatków za leki i inne niezbędne środki, a nawet zwrot kosztów dojazdów za leczenie.

Kiedy należy się odszkodowanie?

Gdy w wypadku został uszkodzony samochód przysługuje
Gdy wystąpił uszczerbek na zdrowiu przysługuje
Gdy wypłacona kwota jest zbyt niska przysługuje
Gdy od wypadku komunikacyjnego nie minęły 3 lata przysługuje
Gdy nie minęło 20 lat, a wypadek był skutkiem przestępstwa przysługuje

Sprawdź bezpłatnie, czy należy Ci się rekompensata

Jak się starać?

Ważne jest, żeby mieć wszystkie dokumenty od początku wypadku (Ubezpieczyciel jest zobowiązany do pokrycia kosztów poniesionych przez poszkodowanego). Poszkodowani mogą także wystąpić z innymi roszczeniami odszkodowawczymi do zakładu ubezpieczeń. W przypadku obrażeń ciała i rozstroju zdrowia przysługuje zwrot kosztów poniesionych w ramach leczenia powypadkowego. Gdy wystąpią problemy z wypłatą odszkodowania, warto skorzystać z pomocy doświadczonej kancelarii odszkodowawczej. Pomoże ona w uzyskaniu należnej rekompensaty.

Potrzebne dokumenty

W przypadku samochodu są to głównie zdjęcia uszkodzeń. Coraz częściej dowodem jest także nagranie z wideorejestratora. Najważniejszymi dokumentami są notatka policyjna bądź oświadczenie osoby, która spowodowała wypadek komunikacyjny. To pozwala ustalić, czy roszczenia są słuszne. Przy ubieganiu się o zwrot kosztów leczenia i wyższe odszkodowanie za wypadek komunikacyjny powinno wykazać się poniesione wydatki. Mogą to być faktury i rachunki związane z leczeniem i rehabilitacją. Każdy poszkodowany może liczyć też na zwrot kosztów związany z zakupem leków, opatrunków, czy niezbędnego sprzętu medycznego.

Rekompensata szkód

Z roku na rok wzrasta świadomość kierowców w sprawie odszkodowań. Co roku wypłacane są miliardy złotych w ramach odszkodowań. Kwota ta pokrywa szkody majątkowe, jak i osobowe. Wysokość odszkodowań ma na celu zwrot poniesionych kosztów. Odszkodowanie powinno wyrównać wszystkie straty, jakich doznała osoba poszkodowana.

Średnia ocena: 4.19

Jak to działa?

Wypełniasz

formularz weryfikacyjny

Oddzwaniamy

do Ciebie w ciągu 48 h lub szybciej

Weryfikujemy

przesłane przez Ciebie dokumenty

Wypłacamy

należne Ci odszkodowanie

Nie wygrywasz

nie płacisz

Historie naszych klientów

Odszkodowanie komunikacyjne - artykuły na blogu

Sprawdź swoje punkty karne... Helpfind - Sprawdź swoje punkty karne

Sprawdź swoje punkty karne

Nie zawsze jeździłeś zgodnie z przepisami i teraz nie jesteś pewien, ile masz przyznanych punktów karnych? Sam możesz łatwo to sprawdzić przez Internet. Co ważne jest to ta sama baza, z której korzystają policjanci podczas kontroli drogowej. Dane są więc aktualne. Z usługi tej skorzystać mogą wszyscy kierowcy, którzy posiadają Profil Zaufany. Serwis jest całkowicie bezpłatny.

Odfrankowienie kredytu – na czym... Helpfind - Odfrankowienie kredytu – na czym polega i kiedy się opłaca?

Odfrankowienie kredytu – na czym polega i kiedy się opłaca?

Odfrankowienie kredytu to bardzo dobre rozwiązanie dla każdej osoby, która ma jeszcze sporo rat kredytu do spłacenia. POmagamy wybrać kancelarię.

Odszkodowanie z OC sprawcy –... Helpfind - Odszkodowanie z OC sprawcy – jak uzyskać i komu przysługuje?

Odszkodowanie z OC sprawcy – jak uzyskać i komu przysługuje?

Odszkodowanie z OC sprawcy przysługuje poszkodowanym w wypadkach i kolizjach. Dowiedz się, co zrobić, by otrzymać wysoką kwotę rekompensaty.

Korzyści, które dostajesz

bez zobowiązań

BEZ ZOBOWIĄZAŃ

Skorzystanie z bezpłatnej analizy do niczego Cię nie zobowiązuje. Nasza współpraca z Klientem musi opierać się na zaufaniu i poszanowaniu decyzji - takie mamy zasady.

bezpłatna weryfikacja

BEZPŁATNA WERYFIKACJA

Na żadnym etapie nie wymagamy opłat. Chcemy, aby każdy nasz Klient ponosił jak najmniejsze koszty. Kontakt z nami jest darmowy, tak samo jak wypełnienie formularza, a następnie jego analiza.

polityka

POLITYKA "ZERO SPAMU"

Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoje i swoich danych. Nie przekazujemy ich bez Twojej zgody. Twoje dane potrzebne nam są tylko do kontaktu. Nie rozsyłamy spamu, ani innych niepożądanych wiadomości.

bezpieczeństwo

BEZPIECZEŃSTWO

Jesteśmy niezależnym ekspertem. Dzięki temu działamy zawsze na korzyść poszkodowanego. Zaufaj nam i skorzystaj z naszego doświadczenia oraz kompleksowej wiedzy.

Tylko jeden krok dzieli Cię od odszkodowania Sprawdź