Odszkodowania Chełmno, uzyskaj odszkodowanie w Chełmnie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Możliwości odszkodowania

Podczas wypadków dochodzi do wielu różnych szkód. Niektóre mogą być niewielkie, a ich naprawa nie stanowi większego problemu. Wiele z nich może być jednak niezwykle poważna, a czasami nawet niemożliwa do naprawienia. Niekiedy również skutku wypadku mogą być odczuwane przez całe życie, np.: w postaci choroby wywołanej przez wypadek. Niezależnie od skali i rodzaju szkody, poszkodowanemu należy się odszkodowanie. Obecnie wyróżnia 2 rodzaje szkód:

  • szkody na osobie

  • szkody na mieniu

Poszkodowani zwykle nie wiedzą, kiedy i w jakim przypadku mogą uzyskać odszkodowanie. Nie wiedzą oni również o możliwości wypłacenia różnych świadczeń — nawet za ten sam wypadek. Towarzystwa ubezpieczeniowe również nie informują dokładnie o wszystkich możliwych świadczeniach w danych przypadku.

Wiedza na temat przysługujących odszkodowaniach jest bardzo ważna. Dzięki temu poszkodowany może mieć pewność, że uzyskane pieniądze wystarczą na naprawę. Jest to bowiem podstawową rolą odszkodowania — rekompensata wszystkich szkód. Poszkodowani często nie wiedzą także, co zrobić w przypadku, gdy ubezpieczyciel wypłacił zaniżone odszkodowanie.

Pomoc kancelarii

Przy problemach z odszkodowaniem można uzyskać pomoc. Zajmują się tym np.: kancelarie odszkodowawcze. Mogą one zbierać konieczną dokumentację, a także starać się o wyższe odszkodowanie. Coraz częściej kancelarie zajmują się także odkupem szkody. Dzięki temu wypłacają odszkodowanie znacznie szybciej.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Chełmna

Nasz oddział w Chełmnie

helpfind

Oddział w Chełmnie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830