Odszkodowania Chodzież, uzyskaj odszkodowanie w Chodzieży

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Problemy poszkodowanych

Poszkodowani mogą uzyskać świadczenia odszkodowawcze za trzy rodzaje szkód — osobowe, materialne i niematerialne. Daje to poszkodowanym możliwość uzyskania odszkodowania niezależnie od tego, jakie straty wywołuje wypadek. Niestety, poszkodowani często napotykają różnorodne problemy związane z uzyskaniem właściwego świadczenia.

W przypadku szkód osobowych poszkodowani najczęściej skarżą się na zaniżony uszczerbek na zdrowiu. Wynika to ze sposobu ustalania uszczerbku. Lekarz orzecznik rzadko widuje i osobiście bada poszkodowanego. Swoją decyzję wydaje jedynie na podstawie dostępnej dokumentacji. Niekiedy także poszkodowanym odmawia się wypłaty niektórych świadczeń lub kwestionuje niektóre poniesione wydatki.

Szkody materialne to przede wszystkim szkody w samochodzie. Tutaj podstawowym problemem poszkodowanych jest zaniżone odszkodowanie. Jest ono wypłacane na podstawie nieprawidłowo sporządzonego kosztorysu. Mogą w nim pojawić się amortyzacja, ceny części oryginalnych, czy niewłaściwa wartość samochodu. Ubezpieczyciele często też niesłusznie orzekają o szkodzie całkowitej lub odmawiają refundacji kosztów samochodu zastępczego.

Szkody niematerialne związane są z naruszeniem praw osobistych, np.: ból i cierpienie doznane w wyniku wypadku. Poszkodowany może uzyskać zadośćuczynienie. Nie jest to obowiązkowe świadczenie, dlatego ubezpieczyciele często odmawiają wypłaty takiego świadczenia. Ubezpieczyciele wypłacają także zaniżone zadośćuczynienia.

Możliwości pomocy

Poszkodowani mogą się odwołać w przypadku odmowy wypłaty świadczenia lub wypłaty zaniżonego odszkodowania. Sprawę można skierować także do sądu lub takich instytucji jak Rzecznik Finansowy czy Krajowy Nadzór Finansowy.

Innym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do kancelarii odszkodowawczej. Pełnomocnik przygotowuje dokumentację i odpowiednią argumentację uzyskuje właściwe odszkodowanie.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Chodzieży

Nasz oddział w Chodzieży

helpfind

Oddział w Chodzieży
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830