Odszkodowania Grodzisk Mazowiecki, uzyskaj odszkodowanie w Grodzisku Mazowieckim

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak uzyskać odszkodowanie w Grodzisku Mazowieckim?

Wielu poszkodowanych nie wie, jak zachowywać się po wypadku i w jaki sposób naprawić szkody. Wielu z nich obawia się także, że będzie musiało płacić za wszystkie zniszczenia, albo stracą zniżki. Tymczasem jest to jedyne zmartwienie sprawcy wypadku. Poszkodowany nie może płacić za żadne szkody i może starać się o odszkodowanie z OC sprawcy.

Wystarczy jeszcze na miejscu zdarzenia zadbać o sporządzenie odpowiednich dokumentów. Jeżeli nie ma żadnych wątpliwości co do winy i okoliczności zdarzenia — kierowcy mogą podpisać wspólne oświadczenie. Jeżeli jednak są ranni, sprawca nie przyznaje się do winy lub jest nietrzeźwy — konieczne jest wezwanie policji. Służby sporządza stosowną notatkę, która później może zostać przekazana do ubezpieczyciela.

Towarzystwo ubezpieczeniowe przyjmuje zgłoszenie oraz dokumentację. Na jej podstawie sprawdza, czy możliwa jest wypłata odszkodowaniai jakiej wysokości. Przy większych szkodach przysyłany jest rzeczoznawca, który dokonuje oględzin. Na podstawie uszkodzeń dokonuje kosztorysu naprawy samochodu. Są w nim zawarte wszystkie koszta związane z naprawą szkód.

Po sporządzeniu kosztorysu wydawana jest decyzja ubezpieczyciela. Na tej podstawie wypłacane są odszkodowania.

Odszkodowania Grodzisk Mazowiecki - kiedy można uzyskać dopłatę?

Niestety, bardzo często poszkodowani nie uzyskują właściwego odszkodowania. Wówczas mogą starać się o dopłatę. Można ją uzyskać samodzielnie składając odwołanie od decyzji ubezpieczyciela.

Prościej jest jednak skorzystać z usług kancelarii odszkodowawczej. Odwołanie bowiem nie daje gwarancji uzyskania właściwej kwoty. Kancelaria odszkodowawcza dzięki profesjonalnej wiedzy może zrobić to znacznie skuteczniej. Coraz częściej także poszkodowani uzyskują dopłatę bezpośrednio od kancelarii.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Grodziska Mazowieckiego

Nasz oddział w Grodzisku Mazowieckim

helpfind

Oddział w Grodzisku Mazowieckim
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830