Odszkodowania Hrubieszów, uzyskaj odszkodowanie w Hrubieszowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Sposoby likwidacji szkody

Poszkodowani najczęściej uważają, że aby uzyskać odszkodowanie, konieczna jest wizyta rzeczoznawcy i kosztorys. Sposób ten — chociaż ma niewątpliwe zalety — może generować wiele problemów. Często bowiem ubezpieczyciele zaniżają wartości podane w kosztorysie tak, by wypłacić niższe odszkodowanie. A to sprawia, że poszkodowany musi zrezygnować z naprawy lub do niej dopłacać.

W przypadku mniejszych uszkodzeń możliwa jest uproszczona ścieżka likwidacji. Wówczas odszkodowanie wypłacane jest tylko na podstawie opisu szkód i np.: zdjęć.

Wygodniejszym sposobem może okazać się skorzystanie z metody warsztatowej. W takim przypadku poszkodowany nie otrzymuje kosztorysu ani żadnych pieniędzy. Jak więc może naprawić samochód? Oddając go do warsztatu wskazanego przez ubezpieczyciela. Wówczas to warsztat rozlicza się z ubezpieczycielem. Dzięki tej metodzie można szybciej naprawić auto — samochód można oddać do naprawy zaraz po zgłoszeniu szkody.

Niestety i ta metoda ma pewien minus, zwłaszcza przy poważnych szkodach. Ubezpieczyciel w trakcie naprawy może bowiem orzec o szkodzie całkowitej. Wówczas nie wypłaca on odszkodowania za dokonaną już naprawę.

Sposób na większe odszkodowanie

Niezależnie od sposobu likwidacji szkody, zawsze poszkodowany może zwrócić się o pomoc do kancelarii odszkodowawczej. Wówczas staranie się o odszkodowanie będzie znacznie łatwiejsze i przede wszystkim skuteczniejsze.

 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Hrubieszowa

Nasz oddział w Hrubieszowie

helpfind

Oddział w Hrubieszowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830