Odszkodowania Iława, uzyskaj odszkodowanie w Iławie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

O jakie odszkodowania najczęściej starają się poszkodowani?

Świadczenia, jakie uzyskują poszkodowani, można podzielić na dwie kategorie. Pierwszą z nich są odszkodowania za szkody majątkowe. Zwykle pokrywają one szkody w samochodzie, ale poszkodowani mogą uzyskać także pieniądze za straty spowodowane np.: zalaniem mieszkania.

Aby uzyskać odszkodowanie za tego typu straty należy razem ze sprawcą podpisać stosowne oświadczenie.  Jeżeli jednak sprawca nie przyznaje się do winy, konieczne jest wezwanie policji, która ustali fakty i przekazuje notatkę policyjną.  Dzięki temu możliwe jest zgłoszenie szkody u ubezpieczyciela OC sprawcy.

Poszkodowani mogą również starać się odszkodowanie, gdy doznają obrażeń podczas wypadku. Co ważne, nie jest tu istotne, w jakich okolicznościach dochodzi do wypadku. Może to być zarówno wypadek na drodze, jak i wypadek w pracy czy na roli. Odszkodowanie może dostać każdy poszkodowany, który sam nie spowodował wypadku.

W tym przypadku do zgłoszenia należy dodać dokumentację medyczną. Dzięki niej możliwe jest precyzyjne określenie uszczerbku na zdrowiu i uzyskanie właściwego odszkodowania.

Jak uzyskać wyższe odszkodowanie?

Poszkodowani zwykle dokładnie nie wiedzą, jakie mogą uzyskać świadczenia i w jakiej wysokości. Dodatkowo dochodzą problemy i nieprawidłowości, w wyniku których ubezpieczyciel wypłaca za niskie odszkodowanie. W takiej sytuacji można zgłosić się do kancelarii odszkodowawczej, która w imieniu poszkodowanego będzie starać się o wyższe odszkodowanie.

 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Iławy

Nasz oddział w Iławie

helpfind

Oddział w Iławie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830