Odszkodowania Katowice, uzyskaj odszkodowanie w Katowicach

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

O co mogą starać się poszkodowani?

O jakie odszkodowanie może starać poszkodowany w wypadku samochodowym? Odszkodowanie tego typu kojarzy się głównie ze zwrotem kosztów naprawy. Okazuje się, że z OC winnego kierowcy można starać się także o zwrot kosztów leczenia, czy nawet różne rodzaje rent.

Liczba odszkodowań i innych usług powoduje, iż poszkodowani nie mają wiedzy, co im przysługuje. Poszkodowani nie są powiadamiani o innych świadczeniach. Po wypadku komunikacyjnym może to być zwrot kosztów auta zastępczego. To jest najważniejsze, aby zyskać większą wiedzę w tym zakresie - wtedy możesz uzyskać znacznie wyższe odszkodowanie.

Uzupełnianie wiadomości we własnym zakresie  i ubieganie się o świadczenia może stać się trudne. Ale w przypadku odszkodowania Katowice proponują kancelarie odszkodowawcze

Jak należy wybrać kancelarię odszkodowawczą?

Na co uważać po wyszukiwaniu takiej współpracy? Najważniejsza jest sprawa samego świadczenia odszkodowawczego. Do tego typu firm często przybywają poszkodowani, którzy nie dostają właściwego odszkodowania od ubezpieczyciela. Zadaniem tego typu kancelarii będzie wynegocjowanie korzystniejszego odszkodowania.

Należy sprawdzić historie klientów i upewniać się, że firma odszkodwawcza jest skuteczna.

Zapytaj także o sposób rozliczania. Zazwyczaj pokrzywdzeni nie ponoszą wyższych opłat. Ważna jest także wielkość firmy Większa kancelaria to gwarant stabilnej pozycji. Duża firma może działać też na miejscu z Katowic. Ułatwia to konsultacje z konsultantem. Sposób kontaktu będzie bardzo istotny przy wybieraniu firmy odszkodowawczej. Postaw także na tą, z którą kontaktujesz się różnymi sposobami. Nie tylko osobiście, ale też przez telefon, czy przez internet

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Katowic

Nasz oddział w Katowicach

helpfind

Oddział w Katowicach
Helpfind Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830