Odszkodowania Kielce, uzyskaj odszkodowanie w Kielcach

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Kto może ubiegać się o odszkodowanie?

Osoby posiadające dobrowolne polisy ubezpieczeniowe NNW, mogą wnosić o wypłatę odszkodowania, jeżeli spełniają warunki zawarte w umowie ubezpieczenia. Podpisując taką umowę z ubezpieczycielem, już na samym wstępie określa się sumę ubezpieczenia, a więc maksymalną kwotę, które może zostać wypłacona.

W przypadku polis ubezpieczeniowych OC, sytuacja wygląda nieco inaczej. Nie można ubiegać się o wypłatę środków z własnej polisy OC. Stanowi ona pewnego rodzaju zabezpieczenie finansowe dla osoby ubezpieczonej. Jeżeli dojdzie do zdarzenia, w którym zostanie naruszone mienie lub dobro osobiste, wszelkie koszty w imieniu poszkodowanego pokrywa jego ubezpieczyciel. Bardzo prosto można to przedstawić na przykładzie stłuczki samochodowej. Sprawca zdarzenia nie musi płacić za szkody, które wyrządził, a wypłatą pieniędzy zajmuje się jego ubezpieczyciel.

Jak działają kancelarie odszkodowawcze?

Poszkodowani bardzo często mają problem z uzyskaniem świadczeń powypadkowych. Są one zbyt niskie lub ubezpieczyciel odmawia ich wypłaty. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzą firmy odszkodowawcze. Pomagają one pozyskać dodatkowe środki dla poszkodowanych, tym samym odciążając ich od konieczności monitorowania całej sprawy. Jest to bardzo wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla osób pokrzywdzonych. Niestety, usługi kancelarii odszkodowawczych nie są bezpłatne i najczęściej pobierają one stosowną prowizję po wygranej sprawie. Ma to swoje zalety, gdyż poszkodowani nie muszą wnosić żadnych opłat wstępnych, a rozliczają się dopiero po zakończeniu procesu.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Kielc

Nasz oddział w Kielcach

helpfind

Oddział w Kielcach
Helpfind Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830