Odszkodowania Lubań, uzyskaj odszkodowanie w Lubaniu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Uzyskaj wyższe zadośćuczynienie i odszkodowanie w Lubaniu

Poszkodowani w wypadkach komunikacyjnych lub przy pracy i na gospodarstwie rolnym, mogą wnioskować o wypłatę zadośćuczynienia z polisy OC. Niestety bardzo często zdarza się, że kwoty proponowane przez zakłady ubezpieczeń są niewspółmierne do poniesionych strat materialnych i moralnych. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się powierzyć sprawę kancelariom odszkodowawczym. Firmy te bardzo skutecznie pozyskują należne świadczenia powypadkowe. Minusem tego rozwiązania jest późniejsza konieczność zapłaty prowizji na rzecz kancelarii.

Obecnie firmy odszkodowawcze umożliwiają bardzo sprawny kontakt poprzez email lub formularz na stronie internetowej. Dzięki temu wymiana informacji pomiędzy stronami jest niemal natychmiastowa i praktycznie bezpłatna. Przed wyborem konkretnej kancelarii warto zapoznać się z dostępnymi publicznie opiniami klientów na jej temat. Warto również zwrócić uwagę na doświadczenie takiej firmy oraz ilość wygranych przez nią spraw.

Czym dokładnie zajmują się kancelarie odszkodowawcze?

Z uwagi na to, że aż 89% wszystkich wypłacanych odszkodowań jest zaniżona, warto zastanowić się nad wsparciem kancelarii odszkodowawczej. Dzięki temu nie trzeba będzie na bieżąco monitorować przebiegu sprawy i kontaktować się z ubezpieczycielem. Wszystkim zajmie się kancelaria odszkodowawcza. Trzeba też zaznaczyć, że niektóre sprawy są na tyle skomplikowane, że niezbędne jest wytoczenie powództwa cywilnego i dochodzenie praw odszkodowawczych w sądzie. Dzięki kancelarii odszkodowawczej, poszkodowanego na rozprawie sądowej reprezentuje prawnik.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Lubania

Nasz oddział w Lubaniu

helpfind

Oddział w Lubaniu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830