Odszkodowania Malbork, uzyskaj odszkodowanie w Malborku

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Wyższe kwoty zadośćuczynienia i odszkodowania Malbork

Dochodzenie świadczeń powypadkowych to bardzo często czasochłonny i skomplikowany proces. O ile przy polisach dobrowolnych NNW wszystko opiera się o indywidualne warunki ubezpieczenia, tak przy polisach OC o wszystkim decydują konkretne ustawy. O pomoc w uzyskaniu odszkodowania, można zwrócić się do kancelarii odszkodowawczych. Są to wyspecjalizowane firmy, które w imieniu poszkodowanych kontaktują się z zakładami ubezpieczeń i zajmują się kompleksowym prowadzeniem sprawy. Obecnie większość kancelarii umożliwia sprawny kontakt poprzez pocztę elektroniczną czy dedykowany formularz na stronie internetowej.

Jak wnosić o odszkodowanie w Malborku?

Z racji tego, że odszkodowanie dotyczy szkód materialnych, ubiegając się o jego wypłatę należy przede wszystkim przedstawić faktury i rachunki potwierdzające dokonane wydatki. Poszkodowani powinni również przygotować jak najwięcej dokumentów z przebiegu leczenia. Można zaliczyć do nich wypisy szpitalne, zwolnienia lekarskie, skierowania na badania czy opinie wystawione przez lekarzy lub specjalistów. Ubezpieczyciel pokryje również koszty opieki pielęgnacyjnej nawet, jeżeli świadczona ona była przez najbliższych członków rodziny poszkodowanego.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Malborka

Nasz oddział w Malborku

helpfind

Oddział w Malborku
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830